SMS romāniņš

Mīlestības valoda ir dvēseles mūzika. Nav vajadzīgs meklēt vārdus biezos krājumos - tā runā pati.

Mīlestības valoda ir dvēseles mūzika. Nav vajadzīgs meklēt vārdus biezos krājumos - tā runā pati. Varbūt kādā tā atmodina kaut kur sevī paslēpušos bērnu, kādā atmodina dzejnieka dvēseli, rosina iztēli. Un nav svarīgi, vai tev ir divdesmit vai sešdesmit gadi - svarīgi ir tas, ko tu jūti un ko tev gribas pateikt otram cilvēkam. Mīlestības valodā. Iespēju to darīt ir bezgalīgi. Skatoties acīs, pieglaužoties, nodziedot dziesmu, uzdejojot, piezvanot, uzrakstot vēstuli, nosūtot īsziņu. Lias un Markusa satikšanās, iespējams, ir viena no daudzajām, par kurām stāsta piezīmju blociņos saglabājušās īsziņas...
Markuss: - Kas bija tas Brīnums, kas lika man tevi pamanīt? Sajust starp visiem un uzsmaidīt? Kas bija tas brīnums, kas lika TEV mani saskatīt?
Lia: - Varbūt vientulības sajūta cilvēku pārpilnajā pasaulē? Varbūt kāda sapņa un kāda piepildījuma meklējumi?
M: - Jā, tobrīd jutos nedaudz nesaprasts un viens. Nedaudz apsūnojis un nepiederīgs. Nedaudz nepiepildīts. Saskumis ;..(( Bet tam laikam tā bija jānotiek - lai satiktu tevi ;))
L: - Iemeslu priekam var atrast katru dienu. Uzmundrinošu vārdu, cerību stariņu, kādas ieceres piepildījumu. Mīļu smaidu (*_*)
M: - Man ļoti patīk tavs smaids. Vai tas būtu daudz, ja es tevi lūgtu tā uzsmaidīt man katru rītu? ;))
L: - (*_*)
M: - Atzīšos, ka mani saintriģēja klusums tavā SMS. Tas lika iztēlei sarosīties līdz pagurumam. Un klusums starp SMS ;((
L: - Arī klusums mēdz būt daiļrunīgs. Ieklausies...
M.: - Pa īstam klausīties spējot tikai retais. Man tomēr labāk patīk, ka tu runā. Burtos un zīmēs. Tev ir tik maiga balss ;))
L.: - Lai dzirdētu, ir jāprot klusēt...
M: - Bet, ja es nepratīšu, vai tavi vārdi atnāks un man palīdzēs? ;))
L: - (*_*)
* * *
M: - Šorīt fantastisks rīts. Pilsētā tomēr tas nav tāds. Tāpēc ņem manējo, es to nosūtīšu ar brāli cīruli. Ieelpo šo izcilo svaigumu.
L: - Tas bija visbrīnišķīgākais cīrulis ar vispasakaināko rītu! Tev tādu daudz krājumā?
M: - Es jau zināju, ka brālim cīrulim var uzticēties, ar cilvēkiem ir citādāk. Tiem allaž vajadzīgs laiks, nereti paiet mūžs, un laiks nokavē...
L: - Viss atkarīgs no tā, kā laiku mēra - stundās, kas tik garas kā vesela mūžība, vai mirkļos, kas acumirklīgi aizzib.
M: - Jā, tā jau runā - laiks - brīnumdaris, laiks - dziednieks, laiks sakārtotājs un skolotājs. Bet laiks arī attālina tuvus cilvēkus. Es vēlos tevi satikt ;))
L: - Ja pratīsi sarunāt ar brāli cīruli, lai atnes man vēl trīs tādus pat rītus, ceturtajā es tevi gaidīšu - ceriņziedu kupenā (*_*)
M: - Ak, tas ir tikai sīkums! Visus saulainos rītus jau šodien nolieku pie tava loga. Un visiem cīruļiem lieku dziedāt korī. Skaties, ka neaizkrīt ausis ;))
* * *
L: - (*_*) Kurā skolā tu esi apguvis šo burvju mākslu? Šorīt cīruļi kā apskurbuši un ceriņi tūlīt tūlīt dziedās tiem līdzi...
M: - Kā? Ceriņi tikai VĒL dziedās? Viņiem bija pieteikts paspēt pirms cīruļiem! Nāksies ierakstīt piezīmi...
L: - Tu esi burvis! Viss notiek! Pasaule kā apskurbusi! Ko vēl māca tajā skolā?
M: - Nu, vēl dažus niekus. Tikai žēl, ka neiemācīja, kā likt ātrāk kustēties pulksteņa rādītājiem...
L: - Neskumsti. Vairs tikai pāris dienas. Lai gaidīšana rit ātrāk, nosūtu tev SMS ar mīļu lāčuku...
M: - Čāpoju mājās ar tavu jauko lāčuku padusē. Nevaru viņam ļaut brist pa slapju zāli, ka nesamērcē savas mīkstpēdiņas. Gultā pa spilveniem cita lieta.
L: - Mani sajūsmina tava gādība un maigums pret manu lāčuku. Sāku vēlēties būt viņa vietā (*_*)
M: - Kas gan ir mazs lāčuks telefona īsziņā salīdzinājumā ar tevi! Priekš TEVIS man ir pataupīts kas vairāk. Un ar katru mirkli aug pilnībā.
L: - Tu mani intriģē. Kas varētu būt - vēl vairāk? Jau tā visa ir neierasti daudz!
M: - Kā tev patīk noslēpumaini vīrieši? ;))
* * *
L: - Tavs cīrulis un bērni šorīt mājā ienesa pavasari. Pilna gulta ar ceriņu čemuriem. Smaržām, ilgām un cerībām piesātināts gaiss.
M: - Bet pašu galveno cīrulis laikam aizmirsa - es sūtīju tev vēl nebijušu skūpstu. Vai tiešām viņš to būtu pazaudējis?
L: - Ak, tad tas bija tas savādi kņudinošais un vārdā nenosaucamais? Bet es domāju, ka saules zaķītis....
M: - Nu tad es tev nosūtu saules zaķīšu ganāmpulku. Tiksi galā? Tikai brīdinu, viens tur ir īpaši nerātns...
L: - Zini, izrādās, tieši ar to nerātno man bija visvieglāk tikt galā - es viņu ielaidu paganīties āboliņa laukā. Ja tu zinātu, cik negausīgi viņš tagad ēd...
M: - Nebaidi mani! Viņš taču nepārtiek no āboliņa, bet gan no skūpstiem! Tūlīt sabučo!
L: - Izsaucu ātro palīdzību... Braucam uz reanimāciju. (*_*) Rīt abi gaidām tevi!
* * *
L: - Mans tālais! Tur aiz kalniem un mežiem. Aiz vējiem un atbalss. Kā tev tur? Kā nokļuvi mājās? Un kā mūsu saules zaķītim?
M: - Abi šūpojamies tavu glāstu šūpolēs un spriežam, ka šis sapnis bija daudz par īsu. Kas gan ir trīs dienas, ja tās aizzib kā viens mirklis?
L: - No šādiem mirkļiem veidojas pats krāsainākais raksts. Un galvenais - tie nekad neatkārtojas. Katrs nākamais jau ir citādāks, pilnīgāks...
M: - Es gribētu, kaut manā dzīvē būtu tikai šie mirkļi - kopā ar tevi. Un galvenais, lai tie nekad nekrāsotos pelēkā krāsā.
L: - Nu tad jau ar tevi var notikt tāpat kā ar tiem lielajiem kārumniekiem, kuriem no saldumu pārēšanās sāk sāpēt vēders... (*_*)
* * *
M: - EMT
L: - Tā, es tūlīt padomāšu, KO tas nozīmē... Esi mana tante. Emu mazliet ticīgs. Ezītis miglā tinies. Es mācos taupīt. Uzminēju? ;))
M: - Es mīlu tevi. Šodien es tev vēl to neesmu teicis. Kaut mani glāsti spētu tevi aizsniegt, mīļā. Sapnī biju pie tevis. Nezinu, vai tu to juti, bet es ļoti centos.
L: - Mīlestība vai kaislība... Vai mūsējā tomēr nelīdzinās pēdējai - ar pārāk mazo pazīšanās un iepazīšanas laiku?
M: - Tu pati taču stāstīji par divām ābolu pusītēm, kurām ir lemts satikties un pievilkties... Lai mūsējo sauc par mīlestību.
L: - Balstītu uz Intuīcijas, Zemapziņas un Viens Otram nolemtības smalkajiem pamatiem?
M: - Bet vai gan tā nevarētu būt pati Īstākā Mīlestība? Tu piemirsi par to neaprakstāmo pievilkšanās sajūtu, to bezvārdu sapratni...
L: - Reiz iemācījos 9 labos vārdiņus: Maigums, Īriss, Laime, Esamība, Sapņi, Tuvums, Īstenība, Bezgalība, Aizmiršanās.
M: - Tajā visā es redzu tevi kā piepildījumu.
L: - Silta krēsla skauj mani tavām rokām. Spilvena maigais pieskāriens tava vaiga vietā. Sapnis par kaut ko neaizmirstamu un bezgalīgs vieglums sirdī.
* * *
M: - Šodien ikdienas nav, es viss piederu tikai tev. Kāpēc SMS tik ierobežots zīmju skaits!! Tur neietilpst simtā daļa tā, ko gribu uzrakstīt. Tāpēc - lasi daudzpunktos...
L: - Tu drīksti rakstīt daudzpunktos - tie man atgādina par tavas sirds pukstiem zem maniem pirkstgaliem...
M: - Veltu vissiltāko glāstu visdārgākajai sievietei pasaulē, sajūti to...
L: - Tu manī atmodināji kaut ko sen nebijušu - nemitīgi kņudinošu, elpu aizraujošu tieksmi pēc maiguma. Pēc taviem pieskārieniem un skūpstiem. Tad tāpēc man asaras mājo skropstu galos...
M: - Aizsūtu tev Asaru laumiņu. Re, kā nu viņa sēž tavā plaukstā un bezrūpīgi šūpo kājas. Bet kas tur krājas? Asaru dimanti? Tev ir tik skaistas acis. Skūpstu.
* * *
L: - ...
M: - Tu kļūsti man mazliet nesataustāma...??
L: - Atvaino, arī SMS pasaulē pastāv jūtu limits ;(( Nepieskatīju karti. Tāpēc nākamo SMS saglabā un lasi katrreiz, kad ilgi neesmu bijusi Tev blakus ::
L: - Es mīlu tavas smaidu krunciņas un grumbiņas pierē, mīlu tuvumu tavās acu zīlītēs, mīlu TO kakla - krūšu bedrīti un tavu pirkstgalu neaizmirstamos pieskārienus. Mīlu tevi.
M: - Drīkst, es to ielikšu rāmītī un pielikšu pie sienas - lai vienmēr ir manu acu priekšā?
L: - Bet ja nu rīt es būšu iemīlējusi vēl kādu burvīgu tava ķermeņa vietiņu? Labās auss ļipiņu, kādu no dzimumzīmītēm.
M: - Lai sajūk prātā skaņas un signāli ēterā! Lai tavs tālums gavilē līdz pilnīgam prāta aptumsumam un nosarkst aiz ilgām. Es patiešām mīlu tevi. Tam, kas ir manī, nav cita apzīmējuma.
* * *
L: - Jau atkal laiks un attālums neļauj ieskatīties tev acīs, pieglausties. Es atkal dzīvoju tikai tavā uzrakstītajā. Brīžiem jūtos kā kamene aiz stikla...
M: - Tu tikai uz brīdi esi apmulsusi, mīļā. Es esmu visapkārt ap tevi. Jūti, kā apskauju? Zem manas elpas nolīkst matiņi uz tava kakla...
L: - Es mīlu romantiķi tevī. Šajos brīžos jūtos tev neparasti tuva.
M: - Kamenes pieskāriens ziedam... Vējā trīsošas smilgas skaras... Trīsuļojoša rasas lāse tīmeklī... Trausls mirklis, kuram pārtrūkstot pazūd burvība...
L: - Es gribu to izdzīvot kopā ar tevi. Kamenes dziesmu, smilgu sanēšanu, sprakšķošas dzirkstis ugunskurā, miglas polonēzi...
M: - Mīļo kamenīt! Vai drīkst aizmigt? Paņem manu spilvenu, tur vēl noteikti smaržo mūsu maigākie mirkļi. Čuči.
L: - Elpoju, sapņoju un mostos tavā mīlestībā. Es pateicos Dievam, ka esi TU. Manuprāt, bez tevis pasaule būtu mazliet nepilnīga. Ņem manu mīlestību azotē, kad guli.
* * *
M: - Labrīt, kamenīt! Man izdevās! Sapnī paņemt tevi sev līdz. Tāpēc, ka ĻOTI ilgojos pēc tevis. Un tur tu biji tik maiga... Kāpēc es pamodos?
L: - Tu uzraksti "kamenīt" un man kaut kas "iekrīt vēderā". Vēl nevienam nav izdevies ar vienu vienīgu vārdu mani tā satraukt. Tagad zinu, kā dzimst Mīlestība.
M: - Nu es zinu, ka esmu drošās rokās - tavas Mīlestības rokās. Es centīšos tevi nesāpināt, jo zinu - tad sāpēs arī man pašam.
L: - Es vēlos tevi noskūpstīt uz acu plakstiņiem, pārklāt skūpstiem katru mutes vietiņu, katru kaktiņu...Tu esi pats labākais.
M: - Es vēlos liegi un lēni izbraukt ar pirkstiem caur taviem matiem. Atkārtot to vēl un vēl. Un skatīties tev dziļi acīs...
L: - Tā būtu vēl nebijusi bauda! Es pēc dabas laikam esmu kaķis - man vajag savu klēpi, kur ielīst un saritināties. Savu plaukstu, kas mani pamurrina.
M: - ...un tad atnāca jauks, mīļš miega zilonītis, pašūpoja ausis un viegla vēsma sāka ieaijāt kamenīti miegā...
* * *
M: - Drīkst, es šodien būšu mazliet miegains un mazrunīgs? Kāds lietus mākonis mani izmērcēja, un tad vējš vēl tā drusku samīlēja...
L: - Ak, mīļais, kā varu tev palīdzēt? Es gribu būt termometrs tavā padusē, zāļu ripiņa tavā mutē, sviedru lāsīte uz tavas miesas. Kurā vietiņā?
M: - TU esi īstās zāles! Lai gan, būšu nenovīdīgs - citiem es uz receptēm tevi neizrakstītu! ;))
L: - Lietošanas pamācībā esmu paredzēta tikai tev. Vispievilcīgākajam vīrietim uz pasaules (starp dzīvajiem esošajiem).
M: - Nu redzi, man jau ir labāk. Uz drīzu tikšanos nedēļas nogalē!
L: - Trīs naktis un divas dienas. Trīs miega ziloņi un divas bezgalības. Kas tas ir? Ilgas, alkas, skumjas, slāpes... Pieskārieni ar vārdiem.
M: - Mīļā... Laiks - sakārtotājs visu noliks savās vietās. Nezinu, vai mīlestība ir maģija, bet, ja ir, tad - baltā. Pēc divām mūžībām es atvēršu logu savai kamenītei.
* * *
L: - Šie ilgās tvīkstošie mēneši! Šīs kaislības pilnās nedēļas nogales! Vai vēl ir kāds vārdu savienojums, ko mēs viens otram neesam pateikuši?
M: - Tādi atradīsies vienmēr. Kamēr mēs tieksimies viens pēc otra. Kamēr manas rokas alks meklēt tavas jutīgākās vietiņas.
L: - Kamēr tās uz mana auguma liks skanēt simfonijai. Kamēr mēs abi būsim orķestris. Kamēr mums neapniks vienam otru atklāt no jauna.
M: - Mana prasīgā mute nenogurs tiekties pēc visa, kas sastopams straujā skrējienā pār tavu augumu. Dod! Sniedz! Ņem, baudi visu!
L: - Ak tu, mans gardēdi! Nez ko tu gribēsi, kad es tev blakus būšu diendienā?
M: - Kāpēc gan nerakstīt vienkāršāk - no rītdienas? Jeb - kāds no mums ir mazliet neizlēmīgs?
L: - Romēns Garī ir rakstījis: "Dzīve ir bruģēta ar garām palaistām izdevībām." Tevi es nevēlos pazaudēt.
M: - Tas pats Garī rakstījis arī tā: "Ko grib sieviete, to grib Dievs" ;))
L: - Es vēlos būt TĀ sieviete. Un vēlos katru rītu blakus spilvenā redzēt tava pakauša bedrīti.
M: - Gaidi mani! Es braucu. Un tad mēs kopīgi atkārtosim tavus burvju vārdus: Maigums, Īriss, Laime, Esamība, Sapņi, Tuvums, Īstenība, Bezgalība, Aizmiršanās.

Citu datumu laikraksti

 • Atbalsta Bībeles muzeja bukleta izdošanu

  Alūksnes pilsētas dome parakstījusi līgumu ar Vācijas vēstniecību par Bībeles muzeja bukleta atjaunošanu. Paredzams, ka to iespiedīs līdz Bānīša...

 • Tiksies ar veselības ministru

  Rīt Smiltenē Ziemeļaustrumu slimokases dibinātāji tiksies ar veselības ministru Rinaldu Muciņu, lai runātu par slimokases pārveidi par SIA.Rīt...

 • Labiekārto Ezeriņu kapličas apkārtni

  Šonedēļ pie Ezeriņu kapsētas kapličas paredzēts vest melnzemi un sēt zālāju. Tas būs pēdējais darbs, ko šovasar veiks kapličas teritorijas...

 • Daiļā dzimuma uzvaras gājiens

  Par sieviešu tiesībām sabiedrībā ir runāts daudz. Šādai diskusijai ir vieta arī Latvijā. Vērojot no politikas procesu skatpunkta, viss liekas...

 • Izsniedz licenci

  Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē nolēma uz vienu gadu izsniegt licenci Romanam Savinam pasažieru komercpārvadājumu veikšanai.Alūksnes rajona...

 • Iedzīvotājus aicina gatavoties forumam

  Projekts “Iedzīvotāju līdzdalības un vietējās filantropijas veicināšana Alūksnes rajonā” saņēmis daļēju programmas “Baltijas - Amerikas...