Sola uzlabot LNT programmas translāciju

Telekompānija LNT informē “Alūksnes Ziņu” lasītājus, ka tuvākajā laikā plāno uzlabot LNT programmas pārraidi arī Alūksnes rajonā, līdz ar to skatītājiem vajadzēs veikt televīzijas kanālu pārskaņošanu.

Telekompānija LNT informē "Alūksnes Ziņu" lasītājus, ka tuvākajā laikā plāno uzlabot LNT programmas pārraidi arī Alūksnes rajonā, līdz ar to skatītājiem vajadzēs veikt televīzijas kanālu pārskaņošanu.
"Šobrīd LNT programmas translāciju Vidzemē nodrošina Cesvaines 5.kanāla raidītājs, taču tas ievērojami ierobežo to FM diapazona frekvenču skaitu, kuras gan Latvijā, gan arī kaimiņvalstīs varētu izmantot skaņas apraidei. Pēdējos gados ir notikusi plānveidīga 4. un 5. kanāla televīzijas raidītāju slēgšana, pārceļot attiecīgo programmu raidīšanu uz citām televīzijas apraidei paredzētām frekvenču joslām. Pāreja uz jauno raidītāju tiks veikta pakāpeniski. Jau kopš 1.marta LNT programma no Cesvaines tiek pārraidīta vienlaikus divos televīzijas kanālos: metru viļņu diapazonā 5.kanālā un decimetru viļņu diapazonā 24.kanālā," stāsta LNT pašreklāmas daļas speciāliste Ieva Batraga.
Viņa uzsver, ka šāda programmas pārraide divos kanālos turpināsies līdz 31.martam. Ar 1.aprīli LNT programma no Cesvaines raidītāja tiks pārraidīta tikai decimetru viļņu diapazonā 24.kanālā.
Galvenais ieguvums skatītājiem būs attēla un skaņas kvalitātes uzlabojums. Vienīgais, ko skatītājiem vajadzēs paveikt, ir televīzijas kanālu pārskaņošana. Jaunāko modeļu televizoriem tas izdarāms vienkārši - ieslēdzot automeklēšanas režīmu, jaunais kanāls tiks uzstādīts automātiski.

Citu datumu laikraksti

  • Invalīdi var uzdot jautājumus

    Labklājības ministrija informē, ka ir pieejams jauns bezmaksas tālrunis - 8002080, uz kuru zvanot cilvēki var saņemt atbildes uz jautājumiem par...

  • Vēlas noteikt stingru darba aizsardzību

    Zemkopības ministrija ir izstrādājusi un iesniegusi valdībai izskatīšanai noteikumu projektu par darba aizsardzības prasībām mežsaimniecībā.Zemkopības...

  • Pilsētā autobusu kustības saraksti būs

    “Alūksnes Ziņās” ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu...