Šonedēļ atklās probācijas dienestu

Šonedēļ, 29.aprīlī, atklās Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālo struktūrvienību, kas atradīsies Alūksnē, Lielā Ezera ielā 6.

Šonedēļ, 29.aprīlī, atklās Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālo struktūrvienību, kas atradīsies Alūksnē, Lielā Ezera ielā 6.
Atklāšanas pasākumā piedalīsies un klātesošos uzrunās Valsts probācijas dienesta Pārvaldes vadītājs Aleksandrs Dementjevs un Alūksnes struktūrvienības vadītāja Solveiga Selga. Uz atklāšanu aicinātas jaunā dienesta turpmākās sadarbības institūcijas - Alūksnes rajona tiesa, Alūksnes rajona padome, policija, prokuratūra, Sociālās palīdzības centrs un citas.
Valsts probācijas dienests ir valsts iestāde, kas rūpējas par sabiedrības drošību, strādājot ar cilvēkiem, kuri izcieš kriminālsodu sabiedrībā (nosacītie sodi un piespiedu sodi), kā arī palīdz kādreizējiem ieslodzītajiem iekļauties sabiedrības dzīvē. Īpašu uzmanību šis dienests pievērš darbam ar jaunatni, lai mazinātu atkārtotu noziegumu izdarīšanas iespējamību.
"Alūksnes Ziņās" jau rakstījām, ka Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālā struktūrvienība ir viena no 18, ko šogad Latvijā atklās. Tajā strādās seši darbinieki. Savukārt kopumā Latvijā strādās 28 teritoriālās struktūrvienības visās rajonu pilsētās, kurās darbojas tiesas. 2003.un 2004. gadā darbu uzsāka jau 10 šādas vienības.
Šonedēļ jaunās vienības atklās arī Krāslavā un Liepājā.

Citu datumu laikraksti