Šoreiz - bez medaļām

Vieglatlētikas U-16 grupai pēdējās sacensības vasaras sezonā tika aizvadītas 21.jūlijā Jelgavā, kur notika Baltijas valstu izlašu sacensības. Disciplīnā no katras valsts startēja divi labākie.
“Pirms sacensībām skatījāmies, ka ar Ditu Apsīti reitingā esam ceturtajā vietā, zaudējām divām igaunietēm un vienai latvietei. Nolēmām pēc Ventspils izlabot kļūdas un centīgi pastrādājām trīs nedēļas treniņos, bet diemžēl kā trenerim jāuzņemas vaina, ka esmu mazliet slodzes par lielu iedevis, jo Dita sacensībās izskatījās neierasti mierīga. Šoreiz zaudējums ne tikai favorītēm, bet arī abām Lietuvas pārstāvēm. Protams, komandai punkti tika un iegūta liela sacensību pieredze, bet es biju cerējis uz personīgo rekordu - iziet 100 metru barjeras zem 15 sekundēm, tad būtu arī medaļa. Diemžēl netikām klāt pat Ventspils rezultātam. Jāatzīmē, ka šis gads Ditai bija ļoti neveiksmīgs un organisms vēl nespēja atgūties pēc ziemas slimībām. Bet prieks, ka esam startējuši valsts izlasē, guvuši pieredzi un stimulu turpmākam. Jāatzīmē arī novadnieka Gintera Ķelpa, kurš trenējas Smiltenē - ceturtā vieta 100 metros un sudraba medaļa stafetē,” par mūsējo startu Baltijas čempionātā stāsta vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.
Viņš arī atzīmē, ka novadniece Ilona Marhele gatavojas Eiropas čempionātam un tādēļ izlaidusi nakts skrējienu Jelgavā, jo viņai sāpējusi pēda, un bailes satraumēties likušas drošības pēc atteikties vēl no vienas uzvaras pusmaratonā, lai visu liktu uz starta Berlīnē pēc mēneša.

Citu datumu laikraksti