Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Speciālisti tiekas ar jauniešiem

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs 11.martā pulksten 17.00 aicina jauniešus tikties pasākumā "Mēs nākam pie jums".

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs 11.martā pulksten 17.00 aicina jauniešus tikties pasākumā "Mēs nākam pie jums".
Ieradīsies Karjeras izvēles centra, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas, Tūrisma informācijas centra un Nodarbinātības valsts dienesta speciālisti.
"Tuvojas mācību gada noslēgums, bet droši vien visi jaunieši vēl nav izvēlējušies, kur turpināt izglītību. Diskutēsim par iespējām atrast darbavietu un veidot karjeru. Arī Rīgā ir paredzētas informācijas dienas jauniešiem, kur varēs uzzināt par studijām ārzemēs. Tās organizē skolēnu brīvdienās no 24. līdz 28.martam, tāpēc šo iespēju varēs izmantot visi interesenti bez maksas," stāsta Alūksnes Bērnu un jauniešu centra metodiķe Iveta Žižmāre. Viņa norāda, ka diskusijās var iesaistīties ne tikai skolu audzēkņi, bet arī jaunieši, kas mācības ir beiguši.

Citu datumu laikraksti