Spēle - laba, rezultāts - neapmierinošs

Jau trešo reizi alūksnietis Igors Kols startē televīzijas spēlē “Gribi būt miljonārs?”. “Mūsu futbolisti saka tā, spēle bija laba, tikai neapmierinošs rezultāts,” šādi savu trešo spēli raksturo Igors.

Jau trešo reizi alūksnietis Igors Kols startē televīzijas spēlē "Gribi būt miljonārs?". "Mūsu futbolisti saka tā, spēle bija laba, tikai neapmierinošs rezultāts," šādi savu trešo spēli raksturo Igors.
Šoreiz jautājumi esot bijuši viegli, taču paša vainas dēļ nācies kļūdīties. "Pēc spēles, nākamajā dienā, aprunājos ar bridžistu, un viņš šā izšķiroša jautājuma atbildi "atkoda" minūtes laikā," stāsta viņš.
Igors arī atzīst, ka no visām trijām šī pēdējā spēle ir bijusi visveiksmīgākā, jo līdzi jau nāk pieredze.
"Pirmajā reizē es jutos kā kaķēns, kas iemests ūdenī. Tiku pāri piektajam jautājumam, bet tomēr paliku pie pirmās nedegošas summas," atceras Igors. Otrajā spēlē jau esot veicies labāk, tomēr spēli nācies beigt savas ietiepības dēļ.
"Kad spēles vadītājs prasa, vai tā ir jūsu pēdējā atbilde, ir jāieklausās. Ja viņš to jautā vienreiz, tad viss ir kārtībā, ja šo jautājumu atkārto, tad ir jāmaina atbildes variants," atklāj viņš.
Spēles vadītājs dalībnieku necenšas iegāzt, viņam spēle ir jāveido tāda, lai tā būtu interesanta skatītājiem. Vadītājs mēģina atmodināt spēles dalībnieku un liek pārdomāt savu atbildi.
Spēlējot gūst pieredzi
Igors neko nenožēlo un neko spēlē mainīt nevēlas. "Cilvēks ar gadiem nemainās, kļūst tikai piesardzīgāks. Tās kļūdas, kuras pieļāvu iepriekšējās divās spēlēs, pieļāvu arī šoreiz. Vajag noskaitīt līdz desmit un tikai tad teikt izšķirošo atbildi," atklāj viņš. Ja tomēr jūti, ka atbilde nav pareiza, nevajag steigties un riskēt, ir jāsāk loģiski domāt un jāmaina stils.
"Jautājums sarežģīts liekas tikai tajā brīdī. Pēc tam naktī pamostos un domāju, kā es varu nezināt atbildi uz tik vienkāršu jautājumu," uzsver Igors. Ļoti bieži atbilde esot iemaskēta pašā jautājumā.
Uz ielas sveicina vairāk
Piedaloties televīzijas spēlēs, Igors ir ieguvis popularitāti. "Cilvēki nāk pa ielu pretī un sveicina: "Sveiks, miljonār!", lai gan nepazīstu cilvēku, ar ko sveicinos," atklāj vīrietis. Igoru šī pievērstā uzmanība neapgrūtina. Arī darbabiedri skatās spēli "Gribi būt miljonārs?" un kopīgi pārrunā spēles stratēģiju, par jautājumu grūtības pakāpēm, par visu to, kas notiek spēlē. Igors arī atklāj, ka šajā spēlē neizjūt konkurenci.
"Konkurenti mēs esam līdz tam brīdim, kamēr nonākam spēles centrā, pēc tam mēs esam cīņu biedri," atzīst vīrietis. Attiecības ar pārējiem spēlētājiem ir ļoti labas. "Lai tiktu spēles centrā, ir ātri jāspiež klaviatūras pogas, tāpēc varētu teikt, ka mūsu konkurents ir tās pogas. Kurš ātrāk nospiež, tas dodas spēlēt," stāsta viņš. Kad spēli Igors skatās pa televizoru, viņš vienmēr tur īkšķi par centrā nokļuvušo dalībnieku un cer, ka tiks iegūta lielāka naudas summa.
Jāpamēģina visiem
"Es esmu Alūksnes patriots un gribētu, lai vēl kāds alūksnietis dotos spēlēt un nospēlētu labāk par mani," atzīst Igors. Kā saka senie romieši - labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt. "Var jau stāstīt daudz, bet tās sajūtas, adrenalīns ir jāizjūt katram pašam," uzsver Igors. Kāds sengrieķu prātnieks ir teicis - es domāju, tātad es eksistēju.
"Es spēlēju katru dienu internetā spēli "Brain", kuru iesaku pamēģināt visiem," uzsver viņš. Uz spēli "Gribi būt miljonārs?" Igors braukšot, kamēr pietiks naudas iegādāties biļeti.
"Spēle ir viena cilvēka dzīves sastāvdaļa, nedrīkst to padarīt par galveno un kļūt atkarīgs no spēles azarta," atklāj Igors. Pārējiem spēlētājiem viņš iesaka spēles laikā par naudu nedomāt. Kā Igoram veicās, kopīgi skatīsimies 26.oktobra spēlē.

Citu datumu laikraksti

  • Četrdesmit gados jūtas kā īsta sieviete

    Varu iedomāties, ar kādu mīļumu apeniete Līvija Sekača vada stundas skolā, kā viņa skolēniem stāsta par pasauli, ko katrs mēģinām skatīt ar citādākām...

  • Modernizē bērnu literatūras nodaļu

    Lai uzlabotu informācijas ieguves iespējas bērniem, Alūksnes pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Alūksnes sākumskolas un vidusskolas bibliotēku īstenoja...

  • Pagasta centrā atjaunos apgaismojumu

    Malienas pagasta padomes sēdē deputāti apstiprināja pagasta teritoriālo plānojumu kā saistošos noteikumus.Malienas pagasta padomes sēdē deputāti...