Sporta diena pulcē piecu pagastu komandas

Zeltiņu pagastā rīkotajā sporta dienā piedalījās visu četru apvienības “Melnupe AZ” pagastu - Zeltiņu, Kalncempju, Ilzenes, Alsviķu - komandas un vieskomanda no Veclaicenes.

Zeltiņu pagastā rīkotajā sporta dienā piedalījās visu četru apvienības "Melnupe AZ" pagastu - Zeltiņu, Kalncempju, Ilzenes, Alsviķu - komandas un vieskomanda no Veclaicenes.
"Galvenais sporta veids bija pludmales volejbols, jo 2002. gadā jau bijām aizsākuši tradīciju - sportot četru pagastu apvienībai," informē viena no pasākuma organizatorēm Sandra Magaziņa.
Pludmales volejbolā sacentās gan dāmas, gan kungi. Komandā startēja dažāda vecuma sportisti.
Lai skatītājiem būtu interesantāk, viņi varēja izpildīt futbola soda sitienus, mest zābaku, šautriņas, veikt basketbola soda metienus un mest lidojošo šķīvīti. Pludmales volejbolā dāmu grupā uzvarēja alsviķietes Inta Kozilāne un Gunita Kreice, kungu grupā - zeltinieši Guntis Tučs un Kārlis Jakobsons.
Individuālajā vērtējumā specbalvu saņēma visvecākā sacensību dalībniece (vecāka par 50 gadiem) zeltiniete Guna Tuča un jaunākais dalībnieks Edgars Tučs. Uzvarētājus apbalvoja piecās vecuma grupās - līdz 11 gadu vecumam 1.vietu ieguva zeltinieši Zita Zaķe un Ervīns Zariņš, no 12 līdz 15 gadiem - zeltiniete Amanda Gāršniece un veclaicenietis Ritvars Ratenieks, no 16 līdz 18 gadiem - zeltinieši Lelde Zariņa un Arvīds Sams, no 19 līdz 30 gadiem - zeltinieši Ligita Kustova un Ivars Laiva, vecāka par 30 gadiem - zeltiniete Elita Laiva un alsviķietis Viesturs Kozilāns.
S.Magaziņa uzskata, ka pasākums bija izdevies. "Paldies galvenajam tiesnesim G.Tučam, pasākuma idejas autoram K.Jakobsonam un sponsoriem. Vēlētos, lai šāda sporta diena veidojas par jauku tradīciju, jo tajā savstarpēji iepazīstas dažādu pagastu cilvēki," saka viņa.

Citu datumu laikraksti