Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta un atpūtas svētkos uzvar “Draugi”

Nedēļas nogalē Alsviķu pagastā otro gadu risinājās sporta un atpūtas svētki, kuros piedalījās septiņas komandas.

Nedēļas nogalē Alsviķu pagastā otro gadu risinājās sporta un atpūtas svētki, kuros piedalījās septiņas komandas. Pašvaldība to organizēšanai tērēja apmēram 500 latu un gādāja, lai visiem būtu jautri un interesanti.
Sacensībās piedalījās Strautiņu pamatskolas komanda, Alsviķu pagasta pirmsskolas izglītības iestāžu komandas "Saulīte" un "Viena mirga", pagasta padomes komanda "Hip-hop", jauniešu komanda no Karvas jeb zemnieku saimniecības "Kļaviņi" komanda, Strautiņu iedzīvotāju komanda "Draugi", kas sacensībās izcīnīja 1.vietu, un Alsviķu jauniešu komanda "Enkuri".
"Pērn svētki risinājās Strautiņos pie Strautiņu pamatskolas, bet šogad - Alsviķos, laukumā aiz pagasta padomes. Agrāk tur atradās sporta laukums, un šogad pagasta padome to labiekārtoja. Tagad tur ir uzstādīti basketbola grozi, izveidots volejbola un futbola laukums. Katru gadu svētki risinās vienā no pagasta centriem," stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.
Dalībniekiem bija jāsacenšas volejbolā, šautriņu mešanā, jāmet basketbola soda metieni no dažādām pozīcijām, jāmet tālumā zābaks, vīriešiem - jāspēlē minifutbols, sievietēm - jāsacenšas virves vilkšanā.
"Pagasta padome apmaksāja iespēju visiem interesentiem piedalīties piepūšamajās gumijas atrakcijās "Pārsteigumu taka". Par to īpaši priecīgi bija bērni, bet arī komandu pārstāvjiem tajās bija jāveic kombinētā stafete - seši sacensību posmi. Tāpat dalībniekiem bija jāsacenšas sumo un gladiatoru cīņās. Prieks, ka daudzi iedzīvotāji atzinīgi novērtēja iespēju bērniem bez maksas priecāties piepūšamajās gumijas atrakcijās," norāda M. Ramane.
Viņa stāsta, ka sumo cīņās specbalvu - guļammaisu - ieguva Strautiņu pamatskolas skolotāja Santa Masinga, bet gladiatoru cīņās specbalvu - grilu - saņēma pasākuma apskaņotājs un muzikants Zigmārs Krūmiņš, jo bija visstiprākais gladiators.
"Vislabāk veicās komandai "Draugi", jo viņi uzvarēja četros sporta veidos: volejbolā kungiem, minifutbolā, basketbola soda metienos un zābaka mešanā. 2.vietu ieguva pagasta padomes komanda "Hip-hop", kas uzvarēja divās disciplīnās - virves vilkšanā un šautriņu mešanā. Piešķīrām divas 3.vietas - komandām "Saulīte" un "Viena mirga". Komanda "Viena mirga" izcīnīja uzvaru kombinētajā stafetē, bet Strautiņu pamatskolas komanda - volejbolā sievietēm," klāsta M. Ramane. Viņa atklāj, ka nākamgad sacensībās būs vairāk netradicionālu sporta veidu.
Pagasta padome katram dalībniekam bija sarūpējusi balvas - kliņģeri, arbūzus, augļus un dažādus noderīgus priekšmetus. Uzvarētāji saņēma ceļojošo kausu. Pēc sporta svētkiem visi varēja atpūsties pie ugunskura un ballēt kopā ar Zigmāru Krūmiņu.
"Esmu pateicīga visiem, kas palīdzēja svētkus organizēt, bet īpaši Strautiņu pamatskolas skolotājām Ligitai Medisai, Allai Repulei, Intai Kozilānei, Ingrīdai Pedecei, Sandrai Buliņai, Alsviķu pagasta padomes deputātam Ērikam Medisam, alsviķietim Andrim Skulmem un sacensību tiesnešies Mārtiņam Meisteram un Guntim Brahmanim," saka M. Ramane.

Citu datumu laikraksti

 • Tauriņam pa pēdām

  Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks skatījās uz vecā tilta atliekām.6. Varēja aizbraukt līdz pašai Aglonas baznīcai, - Mareks...

 • Klāt mūzikas festivāls "Sinepes un Medus"

  Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi.Mūzikas festivāls "Sinepes un Medus" Madonā notiks jau trīspadsmito reizi....

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  Alūksnes pilsētas svētki. Alūksnes pilsētas svētku programma: 2.augusts. 10.00 - 14.00 - Eironams: vēstures labirinti, konkursi (galvenā balva -...

 • Klients un viņa taisnība

  Patērētāju tiesību aizsardzība Latvijā ir viena no tām jomām, kurā jau tagad ES likumdošana darbojas gandrīz pilnā apjomā, tādēļ nebūs jāpiemēro...

 • ES patērētāji kļūs informētāki

  Jums liekas, ka kļūstat resnāks? Jums liekas, ka ikdienā lietotā pārtika nevis nodrošina veselīgu uzturu, bet gan padara jūs grūtsirdīgākus?...

 • Patēriņa džungļos

  Jau ilgāku laiku Rietumu sabiedrībā dominē patēriņa kultūra, jo tieši patēriņš dažādās izpausmes formās kļuvis par vienu no sabiedrības attīstības...