Strautiņos sporto skolēni un skolotāji

Strautiņu pamatskolā 27.februārī notika ziemas sporta spēles. Tajās piedalījās skolēni, skolotāji, vecāki un Alūksnes rajona policijas pārvaldes policisti.

Strautiņu pamatskolā 27.februārī notika ziemas sporta spēles. Tajās piedalījās skolēni, skolotāji, vecāki un Alūksnes rajona policijas pārvaldes policisti.
Pēc pusdienām visi devās uz zāli, lai uzzinātu dienas kārtību. Dalībnieki izlozēja, kurā komandā startēs, un izdomāja nosaukumu un devīzi. Stafetēs piedalījās "Ašie", "Brašie", "Cīnītāji", "Apvienotie spēki", "Draugi" un "Zinīši un varīši". Katram dalībniekam bija savs uzdevums.
Visjautrākā daļa bija policistu ietīšana tualetes papīrā. Pēc iesildīšanās katra komanda devās uz savu staciju, kur viņus gaidīja pārbaudījumi. Pavisam bija sešas stacijas.
Slaloms, kurā no kalna bija jābrauc ar mazajām slēpītēm, šķita ļoti grūts. Savukārt bobslejs bija vieglāks, jo vajadzēja no kalna braukt ar plēvi.
Grūti dalībniekiem veicās lēkšanā pāri sienām, jo uz galvas bija jātur lidojošais šķīvītis. Veiklības stafete ar slēpēm bija jautra, vajadzēja braukt pa sliedi ar slēpēm, kad starp kājām novietota bumba. Spēlētāji arī atkārtoja vai mācījās hokeja elementus. Tika noteikts arī spēcīgākais vīrs - sniegamaisa un cilvēka vilcējs.
Šoreiz visatraktīvākie bija "Brašie", kuri ieguva 1.vietu, "Ašie" - 2., bet 3.vietu izcīnīja "Apvienotie spēki".
Paldies Zigrīdai Sinātei un Allai Repulei par pasākuma organizēšanu un policistiem Ivaram Blūmam, Agrim Naglim, Arnoldam Tukišam, Guntim Bērziņam, Gintam Upeniekam un Daigai Stivkai. Prieks arī par vecākiem - I.Aļeksejevu, L.Rundzāni, S.Ludvigu, S.Repuli, S.Griščenko, A.Drīli, A.Rappu un vienīgo tēti - sacensību dalībnieku M.Rappu. Pie ugunskura dalībniekus un līdzjutējus cienāja ar pīrādziņiem no IU "Kārumiņš" (vadītāja G.Runce).
Par stafetēs nepieciešamajām lietām rūpējās "Alūksnes Energoceltnieks" - direktors I.Ķikuts, SIA "Agre Elektro" veikals, I.Markuss un G.Jēkabsons.
Laura Bērziņa, Strautiņu pamatskolas 7. klases skolniece

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...