Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strēlnieks gribēs panākt savu

AUNS. Vēlēsieties izrādīt pārākumu, kļūsiet valdonīgs.

AUNS. Vēlēsieties izrādīt pārākumu, kļūsiet valdonīgs. Nelabvēlīga diena kontaktu dibināšanai, kā arī juridisko un finansiālo jautājumu risināšanai.
VĒRSIS. Būs nepieciešama liela izturība un spēcīga griba, lai sasniegtu savus mērķus. Kāds nemitīgi radīs jums šķēršļus.
DVĪŅI. Spēsiet laikus sagatavoties uzbrukumiem, kas sekos no konkurentu puses. Nav izslēgtas tiesāšanās un centieni izplatīt nepatiesus faktus par jūsu uzņēmumu.
VĒZIS. Darba būs pilnas rokas, taču jums pietiks enerģijas visu paveikt godam. Labvēlīga diena jauninājumu ieviešanai. Vīriešus var savaldzināt jaunā kolēģe.
LAUVA. Gādājiet, lai jūsu nelabvēļi netiek pie konfidenciālas informācijas. Ieteicams padomāt par papildu drošības pasākumiem.
JAUNAVA. Iespējamas pēkšņas, negaidītas tikšanās, kas ļaus paplašināt jūsu kontaktpersonu loku. Finanšu lietās ieņemiet nogaidošu pozīciju, aktīva rīcība var nest zaudējumus.
SVARI. Nolemsiet apmeklēt kursus, seminārus, lai paplašinātu profesionālās zināšanas. Vakarā iespējami konflikti ar mīļoto.
SKORPIONS. Plosīs iekšējas pretrunas. Būs grūti savaldīt emocijas. Varat viegli zaudēt savaldību un krist depresijā. Glābiņš būs ģimene vai labi draugi.
STRĒLNIEKS. Gribēsiet apgrozīties smalkā sabiedrībā un iemantot ietekmīgu cilvēku uzticību. Sievietēm pastāv lielākas izredzes panākt savu.
MEŽĀZIS. Mainiet savu kritisko nostāju, citādi kolēģi sāks jūs pamazām neieredzēt. Centieties nepiemirstiet par humoru, kas nepieciešams kolektīvā darba veicināšanai.
ŪDENSVĪRS. Teicamas profesionālās zināšanas ļaus pilnvērtīgāk novērtēt situāciju un attiecīgi rīkoties. Labvēlīga diena psihologiem, sociologiem, politiķiem un māksliniekiem.
ZIVIS. Aiz jūsu trauslās un nevarīgās ārienes slēpsies spēcīgs raksturs. Labs laiks, lai aizstāvētu savas intereses, cīnītos par savu vietu zem saules.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Katrai puķei savs niķis

  Fitonija. Fitonijas tumšzaļās ovālās lapas ir ar karmīnsarkanu vai sudrabbaltu dzīslojumu, tās nezied.Fitonija Fitonijas tumšzaļās ovālās lapas ir ar...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  O.Vācieša jubileja. 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi.O.Vācieša jubileja - 29.novembrī...

 • Vislabāk jūtas mājās

  Jānim Sahņenko ar Lakī sacensības Smiltenē bija pirmās. Lai arī netika iegūtas godalgotas vietas, saimnieks ar pirmo startu ir apmierināts.Jānim...

 • Eiropas Savienība dod, nevis lūdz paņemt

  Līdz šā gada 31. decembrim ikvienam lauksaimniecībā izmantojamās zemes, kuras platība ir vismaz viens hektārs, apstrādātājam ir iespējams veikt...

 • Policija informē

  Sabojā dzērienu automātu. Alūksnē, Ezera ielā, sporta zālē sabojāts dzērienu automāts. Policijā iesniegums par to saņemts 25.novembrī.Sabojā dzērienu...

 • Policija meklē

  Alūksnes rajona policijas pārvalde meklē bez vēsts pazudušo Antonu Rengeli (personas kods 051052-12652), kurš pazudis 2003.gada 12.novembrī.Alūksnes...