Studentus aicina piedalīties eseju konkursā

Iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons ir izsludinājis eseju konkursu augstskolu 2. un 3.kursu studentiem par Latvijas brīvvalsts ievērojamo sabiedriski politisko darbinieku, pirmo iekšlietu ministru Miķeli Valteru.

Iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons ir izsludinājis eseju konkursu augstskolu 2. un 3.kursu studentiem par Latvijas brīvvalsts ievērojamo sabiedriski politisko darbinieku, pirmo iekšlietu ministru Miķeli Valteru. Par to laikrakstu informē Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departaments.
Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas augstskolu studentus pētīt valsts vēsturi, iepazīt tās izcilo personību M.Valteru un analizēt viņa nozīmi Latvijas nacionālās neatkarības veidošanā.
Konkurss ilgst no 1.marta līdz 1.jūnijam. Esejai jābūt studenta vai studenta grupas patstāvīgi veiktam darbam, jāatspoguļo zināšanas par M.Valtera devumu Latvijas vēsturē, veikto izpētes darbu un jāpauž autora personiskā attieksme un secinājumi par M.Valtera nozīmi Latvijas valstiskuma tapšanā.
Konkursa darbus var sūtīt pa pastu Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departamentam, Raiņa bulvārī 6, Rīgā, LV - 1050, ar norādi "Eseju konkursam "Miķelis Valters - politiķis un domātājs", vai iesniegt personiski Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departamentā. Darbi jāiesniedz līdz 31.maijam (pasta zīmogs).
Konkursa rezultātus paziņos un uzvarētājus apbalvos 17.jūnijā. Trīs uzvarētāji saņems naudas balvas - pirmās vietas ieguvējs - 300, otrās - 200, bet trešās - 100 latus.

Citu datumu laikraksti

  • Invalīdi var uzdot jautājumus

    Labklājības ministrija informē, ka ir pieejams jauns bezmaksas tālrunis - 8002080, uz kuru zvanot cilvēki var saņemt atbildes uz jautājumiem par...

  • Vēlas noteikt stingru darba aizsardzību

    Zemkopības ministrija ir izstrādājusi un iesniegusi valdībai izskatīšanai noteikumu projektu par darba aizsardzības prasībām mežsaimniecībā.Zemkopības...

  • Pilsētā autobusu kustības saraksti būs

    “Alūksnes Ziņās” ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu...