Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzas par kaimiņu uzvedību

Alūksnes pilsētas pašvaldības policijā ir saņemtas daudzas sūdzības no daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kas sūdzas par kaimiņu uzvedību vēlās vakara stundās.

Alūksnes pilsētas pašvaldības policijā ir saņemtas daudzas sūdzības no daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kas sūdzas par kaimiņu uzvedību vēlās vakara stundās.
"Šādos gadījumos administratīvo lietvedību varam uzsākt tikai tad, ja no cietušā esam saņēmuši iesniegumu, kurā norādīts, ka kaimiņš tīši rada troksni. Tajā ir iekļauta arī pārmērīgi skaļas mūzikas klausīšanās. Alūksnes pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumos šādos gadījumos var piemērot administratīvo atbildību. Ja tīšu troksni rada dienas laikā, sods ir mazāks. Ja laikā no pulksten 23.00 līdz pulksten 6.00, tad soda nauda ir lielāka, līdz 50 latiem," informē Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons.
Viņš ir pārliecināts, ka ar soda naudu šādas situācijas nevar atrisināt. "Vajag vairāk cienīt citam citu un rēķināties ar to, ka citi cilvēki vēlas atpūsties pirms nākamās darba dienas. Uz policiju sūdzēties cilvēki nāk, kad ne jau pirmo reizi kaimiņi traucē mieru," saka A.Tomsons.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...