Svari būs neprognozējami

Auns. Veiksmīga diena pārdevējiem. Var darboties reklāmas jomā. Ja padomāsiet par oriģinalitāti, piesaistīsiet potenciālos klientus.

Auns. Veiksmīga diena pārdevējiem. Var darboties reklāmas jomā. Ja padomāsiet par oriģinalitāti, piesaistīsiet potenciālos klientus.
Vērsis. Sakāpinātas emocijas un saspringums var izraisīt konfliktsituāciju starp darba devēju un padotajiem. Neiesaistiet otro pusīti darba problēmu risināšanā.
Dvīņi. Jūsu svārstīgais raksturs var kaitēt partnerattiecību nostiprināšanai. Tikai izlēmīgākie spēs noturēt pozīcijas. Finansiāla rakstura jautājumus atlieciet uz nākamo dienu!
Vēzis. Veiksmīga diena, lai uzsāktu ko jaunu. Pilnībā varat mainīt profesiju, atklāsies kāds talants un spējas. Vakarā noskaņojieties romantiskām attiecībām, mīļotais jūs pārsteigs.
Lauva. Jums piemitīs apbrīnojamas prāta spējas. Visu paveiksiet ātri un precīzi. Veiksmīgi būs naudas darījumi. Neaizraujieties ar apreibinošiem dzērieniem.
Jaunava. Neuzsāciet sarunu par jomu, ko labi nepārzināt. Jūsu sadarbības partneri palīdzēs tikt galā ar radušos problēmu. Stipriniet ģimenes saites.
Svari. Var atgadīties kas pilnīgi neprognozējams. Īpaši novērtējiet zemāk stāvošos. Stingri ievērojiet ugunsdrošības noteikumus!
Skorpions. Jums piemītošā nosvērtība dos lieliskus rezultātus darba jomā, kurā strādājat! Piemērots laiks, lai iegādātos kādu preci vai kārtotu mantiskos darījumus!
Strēlnieks. Jūsu asais prāts un izveicība nostiprinās autoritāti kolēģu vidū. Daudzi vērsīsies pie jums pēc padoma, lai novērstu darbā radušos tehniskos sarežģījumus.
Mežāzis. Neaizraujieties ar tieksmi viegli iegūt naudu, varat to pazaudēt. Lai nesabojātu attiecības ar mīļoto, esat maigāks un saprotošāks.
Ūdensvīrs. Ieplānotais finansiālais darījums var ciest zaudējumu, jūsu vēlmes var palikt nepiepildītas. Jūs gaida kas nozīmīgs, tas tiks novērtēts augstāk par materiālajām vērtībām.
Zivis. Ideāls laiks, lai radītu ko jaunu. Augsts radošais potenciāls var sniegt pārsteidzošus rezultātus un dot sparu nākotnes ieceru īstenošanai.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti