Svari vilsies savās simpātijās

AUNS. Ja vēlaties atbrīvoties no kāda kaitinoša partnera, pārsteidziet viņu.

AUNS. Ja vēlaties atbrīvoties no kāda kaitinoša partnera, pārsteidziet viņu. Var sākt izpausties jūsu stūrgalvība un ietiepība.
VĒRSIS. Vairākiem cilvēkiem nav pieņemami jūsu panākumi, varat sagaidīt nevajadzīgus ieteikumus. Ja uzskatiet sevi par gudru cilvēku, paļaujieties tikai uz saviem uzskatiem.
DVĪŅI. Varat piedzīvot smagu vilšanos, kas saistīta ar kādu draugu. Neieguldiet naudu šķietami izdevīgos
darījumos.
VĒZIS. Nav īstais laiks, lai pievērstu uzmanību mazsvarīgiem notikumiem. Koncentrējieties uz svarīgāko un realizējiet savus nodomus. Esiet piesardzīgs izteicienos.
LAUVA. Jūs sagaida pārsteidzoši notikumi, kuri dos jums jaunus spēkus mērķu īstenošanai. Pievērsiet uzmanību fiziskajai labsajūtai.
JAUNAVA. Spēcīgi izjutīsiet apkārtējo ietekmi, kaut gan nevajadzētu visu uztvert pārāk traģiski. Dvēseles mieru atgūsiet mīļotā cilvēka mierinājuma vārdos un apskāvienos.
SVARI. Nonāksiet pie atziņas, ka līdzšinējā simpātija nav jūsu uzmanības vērta. Iespējams, iegādāsieties kādu sadzīvē nepieciešamu iekārtu.
SKORPIONS. Vēlmes un nodomus vēlams izteikt citiem saprotamā formā, bez aplinkiem. Lielāku nozīmi kā līdz šim piešķirsiet mīlas lietu sakārtošanai un uzspodrināšanai.
STRĒLNIEKS. Visā un visur ievērojiet mērenību. Centieties domas paturēt pie sevis, neatklājiet pretiniekiem savus uzskatus.
MEŽĀZIS. Darba lietās iepriecinās veiksmīgi noorganizētā sadarbība ar kolēģiem. Vakarā pie sevis uzaiciniet draugus.
ŪDENSVĪRS. Pirms iesaistieties jaunos pasākumos, padomājiet, vai tas jums ir nepieciešams. Pievērsiet uzmanību personīgā auto tehniskajai
kārtībai.
ZIVIS. Ikdienas rutīna var radīt neapmierinātību ar dzīvi. Lai kaut ko mainītu, dodieties uz skaistumkopšanas salonu un veiciet pārmaiņas ārējā veidolā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Mediķi turpina dumpoties

    Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

  • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

    Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

  • “Optimisti” atsāk nodarbības

    Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...