Sveicam mūsu lasītājus piecu gadu jubilejā

Karlsons, protams, vēlētos piecas dzimšanas dienas tortes un iztiktu ar vienu svecīti. Mēs, laikraksta “Alūksnes Ziņas veidotāji, varam iztikt pat bez tortes, bet sveces ir vajadzīgas.

Karlsons, protams, vēlētos piecas dzimšanas dienas tortes un iztiktu ar vienu svecīti. Mēs, laikraksta "Alūksnes Ziņas veidotāji, varam iztikt pat bez tortes, bet sveces ir vajadzīgas.
Tās ne tikai rada gaismu un siltumu, bet arī rosina atmiņas, rada vēlmi pašiem būt gaismas nesējiem. Vai gan Malienā varētu iztikt bez cilvēkiem, kas šo "mantu" gatavi dāvāt maisiem? Liekas, darbs nav bijis velts, jo Alūksnes rajona iedzīvotājiem ir lielākas iespējas uzzināt jaunumus nekā kaimiņu rajonos.
Kopā ar mums lasītāji ir iepazinuši dāsnus, labestīgus, gudrus un strādīgus cilvēkus, saticīgas ģimenes, neparastu draudzību un mīlestību. Sakām paldies par atsaucību mūsu rakstu varoņiem un tiem, kas ieteikuši mums tikties ar viņiem! Mums, žurnālistiem, ir gandarījums, kad sarunu biedrs negaidīti atveras kā zieds pretim saulei. Atsauksmes liecina, ka šie raksti ir tikpat lasīti kā dziednieku un zīlnieku atziņas. Tā ir labākā atzinība sadarbībai. Ieinteresētība jūtama par mazāk zināmām tēmām, piemēram, par rokraksta atbilstību cilvēka raksturam. Tagad ir iecere sagatavot materiālu par tetovējumu nozīmi. Varbūt varat ieteikt cilvēkus, kam ir tetovējumi uz ķermeņa? Domāju, ka laikraksta dzimšanas dienu atceras arī mūsu uzticamie ārštata autori: Vilnis Veļkeris, Astra Binde, Gunārs Ozoliņš, Ieva Pētersone, Agita Auziņa, Daiga Sliņķe un citi, kuru rakstus un fotogrāfijas bieži var redzēt un lasīt avīzē.
Vienmēr cenšamies jūs iepriecināt ar kādu neparastību: konkursu, akciju, sarīkojumu vai koncertu, loteriju abonentiem. Tagad gaidām anketas ar konkursa "Mis un Misters Alūksne 2005" simpātiju vārdiem.

Citu datumu laikraksti