Svētki lasītājiem, sadarbības partneriem un pašiem

Gaidot gada gaišākos un skaistākos svētkus - ziemas saulgriežus, mēs, Alūksnes rajona laikraksta “Alūksnes Ziņas” veidotāji, otrajā adventes svētdienā organizējām pasākumu saviem lasītājiem un sadarbības partneriem.

Gaidot gada gaišākos un skaistākos svētkus - ziemas saulgriežus, mēs, Alūksnes rajona laikraksta "Alūksnes Ziņas" veidotāji, otrajā adventes svētdienā organizējām pasākumu saviem lasītājiem un sadarbības partneriem.
Svētku mums ir tik, cik paši sev radām, tādēļ šoreiz jaukus un sirsnīgus svētkus vēlējāmies sarūpēt saviem uzticamajiem lasītājiem, sadarbības partneriem un reklāmdevējiem. Ikvienam, kas, neņemot vērā sliktos laika apstākļus, svētdien bija atnācis uz Alūksnes tautas namu, bija iespēja tikties ar "Alūksnes Ziņu" veidotājiem, gūt informāciju par laikrakstu, klausīties lielisku mūziķu - Jāņa Kurševa un Endija Rozenberga - koncertu, Alūksnes jaunās grupas "SV-Shanson" uzstāšanos.
Pasākuma vadītāja Daiga Bētere klātesošos iepazīstināja ar katru laikraksta darbinieku, informāciju no viņiem izvilinot ar āķīgiem jautājumiem. Interesenti pirms pasākuma varēja par akcijas cenu - 1,50 latiem mēnesim - abonēt laikrakstu, bet pie bilžu galda katram bija iespēja meklēt savu fotogrāfiju un saņemt to par piemiņu no "Alūksnes Ziņām". Bija arī konkurss, kurā pieci lasītāji saņēma piemiņas veltes no laikraksta veidotājiem.
Esam priecīgi, ka J.Kurševa un E.Rozenberga klasiskās un humoristiskās dziesmas spēja aizkustināt katra klausītāja sirdi un izvilināt arī smaidu. Paši mākslinieki atzina, ka Alūksnē ir ļoti sirsnīga publika, kurai var dziedāt ar lielu prieku.
Mūziķi bija izbrīnīti, ka šoreiz uz koncertu bija pulcējušies dažādu paaudžu cilvēki, kas citviet ne vienmēr ir raksturīgi.
Laikraksta kolektīvs bija patīkami pārsteigts, saņemot no Alūksnes rajona padomes Pateicības rakstu par radošu sadarbību rajona aktualitāšu atspoguļošanā, kā arī dāvanu no Alūksnes pilsētas domes. Statistikas dati dati liecina, ka "Alūksnes Ziņu" vidējā tirāža pašlaik ir 2000 eksemplāru, bet auditorijas daļa, kas laikrakstu izlasa, ir apmēram 11 000. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šogad abonentu skaits ir palielinājies. Aptaujas dati liecina, ka "Alūksnes Ziņas" vairāk lasa vīrieši - 55 procenti, bet sievietes - 45 procenti. Visvairāk laikrakstu lasa cilvēki vecumā no 40 līdz 59 gadiem - 64 procenti. Esam gandarīti, ka abonentu skaits palielinās, un pateicīgi par mums izrādīto uzticību.
Paldies visiem, kas atrada laiku atnākt uz mūsu rīkoto pasākumu. Priecājamies šonedēļ dzirdēt pozitīvās atsauksmes par to.
Sadarbosimies arī turpmāk!

Citu datumu laikraksti

  • Bērnības atmiņas

    “Putenis bija tik pamatīgs, ka ceļu uz skolu nevarēja redzēt, ar varenu spēku sniegs sitās acīs. Ar kājām sataustot iepriekš iemīto taciņu, kas veda...

  • Vecumdienas vēlas piepildīt ar mīlestību

    Trapeniete Mirdza Arkliņa nākamgad janvārī atzīmēs 78 gadu jubileju. Ilgajos mūža gados piedzīvots ne mazums skaistu un grūtu brīžu, iepazīti dažādi...

  • Eglīti var cirst bez speciālas atļaujas

    Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts mežos, jo Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļā un smaržīgā skuju koka.Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts...