Svētki tuvojas!

Ir pagājis tikai mēnesis, kad atzīmējām savas valsts skaisto jubileju, un tepat, tepat jau drīz Ziemassvētki un arī Jaungads klauvē pie sliekšņa.
Tā no svētkiem līdz svētkiem mēs katrs esam savā ikdienas steigā, darbos, pienākumos. Bet skaistākais jau ir pats svētku gaidīšanas laiks… Laiks, kad pārdomā, kā tiks svinētas šīs dienas, kad atmiņās tiek atsauktas iepriekšējās reizes, kad domāts par līdzcilvēku iepriecināšanu.
Laikā ap gadumiju bieži ir skumjas jeb nostalģiskas jūtas par pagājušo, tomēr tas ir arī laiks ar jauniem mērķiem, jaunu apņemšanos.
Šajā gadā Alūksnes novada vidusskolā ir notikušas lielas pārmaiņas. Ir renovētas telpas – gan elektroinstalācija, gan pārmaiņas apkures sistēmā, gan kosmētiskais remonts. No jauna ir ievilkta ventilācijas sistēma. Procesā ir datoru nomaiņa, un drīzumā gaidām jaunos solus un krēslus, katrā mācību telpā ekrānu uzstādīšanu. Tā ir lieliska dāvana ne tikai pašreizējiem skolēniem un skolotājiem, bet arī absolventiem, bijušajiem darbiniekiem, kuri visi mīļi tiks gaidīti 2019.gada 2.februārī, kad skola kā mācību iestāde atzīmēs savu 80. dzimšanas dienu. Skolai gadu gaitā ir mainījušies dažādi nosaukumi, pirms 7 gadiem tika pievienota vakarskola, līdz ar to gan bijušo darbinieku, gan absolventu ir krietns pulciņš. 2.februārī pulksten 12.00 tiksies skolotāji, tehniskie darbinieki un viesi, bet pulksten 16.00 - absolventi.
Šogad Latvijas skolās tika uzsākts brīnišķīgs projekts “Skolas soma”, kurā katram skolēnam ir iespēja apmeklēt kādu kultūras pasākumu. Mums, alūksniešiem, ir bezgala veicies, jo tepat ir skaists Kultūras cents, kur plāno un notiek augstvērtīgi pasākumi. Ir muzeji ar interesantām izstādēm un vērtīgām nodarbībām.
Jau vairākus gadus ar laikraksta “Alūksnes Ziņas” starpniecību mēs stāstījām par dažādiem notikumiem skolā, izglītībā. Ļoti ceru, ka arī turpmāk būs šāda iespēja.
Paldies visiem par sadarbību, konstruktīviem ieteikumiem, palīdzību un atbalstu! Lai veiksmīgs un darbīgs jaunais gads!

— Alūksnes novada vidusskolas
direktore Ilze Līviņa

Citu datumu laikraksti

  • Karstais temats

    Alūksnes novadā šobrīd viena no aktuālākajām sarunu tēmām ir par gaidāmo skolu tīkla reformu. Paredzamās izmaiņas ir ļoti skarbas – par to “Alūksnes...

  • Laiks labdarībai

    Svētdien būs pirmā advente, kad sākam gaidīt Ziemassvētkus. Šis parasti ir laiks, kad cilvēki vairāk atver savas sirdis, nododas pārdomām un sniedz...

  • Skolu liktenis vēl nav skaidrs

    Laikraksts “Alūksnes Ziņas” jau rakstīja par Alūksnes novada pašvaldības ziņojumu, kas paredz izmaiņas novada skolām. Nelielā skolēnu skaita dēļ ir...