Svētkos ierobežos satiksmi

Alūksnē sestdien, 11.jūnijā, notiks Latvijas senioru koru garīgās mūzikas svētki un starptautiskās riteņbraukšanas sacensības “Keggi velo 2005”, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Alūksnē sestdien, 11.jūnijā, notiks Latvijas senioru koru garīgās mūzikas svētki un starptautiskās riteņbraukšanas sacensības "Keggi velo 2005", tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.
Jau no pulksten 6.00 visu dienu būs slēgta Dārza iela posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Helēnas ielai, Tirgotāju iela posmā no Lielā Ezera ielas līdz Dārza ielai, Latgales iela posmā no krustojuma ar Dārza ielu līdz Uzvaras ielai. Tirgotāji preču izkraušanai varēs piebraukt pie tirgus laukuma, bet pēc tam automašīnas ir jānovieto citur. Tās varēs stāvēt administratīvās ēkas pagalmā.
No pulksten 11.00 līdz 15.30 būs slēgts "Alūksnes aplis" - Pils iela posmā no Lielā Ezera ielas līdz Latgales ielai, Latgales iela, Tirgotāju iela posmā līdz Lielā Ezera ielai un Lielā Ezera iela posmā no Tirgotāju ielas līdz Pils ielai.
No pulksten 16.00 līdz 17.00 senioru koru svētku dalībnieku gājiena laikā būs slēgta Brūža iela, Pils iela posmā no Brūža ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, Ojāra Vācieša iela posmā no Pils ielas līdz Pilssalas ielai un Pilssalas iela.
Lūgums autovadītājiem šajā dienā pēc iespējas mazāk izmantot pilsētas centru un apbraukt to maršrutā Rīgas iela, Rūpniecības iela, Ganību iela, Helēnas iela, Jāņkalna iela (virzienam uz Balviem un Gulbeni), Kanaviņu iela, Torņa iela (virzienam uz Liepnu). Pašvaldība aicina alūksniešus neizmantot personīgos transportlīdzekļus, bet pārvietoties kājām. Pilsētā būs daudz viesu, tāpēc nevajadzētu radīt papildu stresu.

Citu datumu laikraksti

  • Zālienam uzbrūk sūnas

    Cītīgi vismaz reizi nedēļā pļauju zālienu un pārliecinos, ka to arvien vairāk pārņem sūnas, tāpēc devos noskaidrot, kas to veicina. Izrādās, ka sūnas...

  • Nē! - mākslīgajiem rūķiem daiļdārzos

    Individuālo māju pagalmos dižojas lielāki un mazāki mākslīgi rūķi, stārķi, pūces, suņi, eži, vardes un citi dzīvnieki.Individuālo māju pagalmos...

  • Dzīvžogs pasargā un norobežo

    Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša, aizsedzoša un sargājoša nozīme.Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša,...