Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teātra dienā izrādīs “Trīnes grēkus”

Alūksnes tautas namā 23.martā pulksten 15.00 paredzēta Jaunlaicenes drāmas ansambļa izrāde "Trīnes grēki". Pasākums notiks, atzīmējot Starptautisko Teātra dienu.

Alūksnes tautas namā 23.martā pulksten 15.00 paredzēta Jaunlaicenes drāmas ansambļa izrāde "Trīnes grēki". Pasākums notiks, atzīmējot Starptautisko Teātra dienu.
"Pērn jaunlaicenieši guva pirmo vietu Alūksnes rajona drāmas kolektīvu skatē, tādēļ vēlamies viņu sniegumu parādīt arī alūksniešiem. Citos gados Teātra dienā uz tautas nama skatuves ir spēlējuši gan Alūksnes Tautas teātra "Slieksnis" aktieri, gan profesionāļi, tādēļ šogad nolēmām rīkot kaut ko citādāku," stāsta Alūksnes tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja Dace Bukša.
Jaunlaicenes drāmas ansambļa vadītāja Izolda Krūmiņa atklāj, ka šī būs 19.reize, kad viņi izrādīs "Trīnes grēkus". "Pagasta drāmas kolektīvam tik ilgi izrādīt vienu izrādi ir kaut kas nebijis. Manuprāt, rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa radītā Trīne ir gudra, bet nelaimīga sieviete. Visām sievietēm ir ģimenes, bet viņai nav. Tur neko nevar darīt, kā viņa māk, tā cenšas ģimeni nodibināt - gan ar labu, ļaunu, viltu un mīlestību. Tas ir aktuāli arī mūsdienās," saka I.Krūmiņa.
"Mīļi aicinām visus, kam patīk teātris. Latvieši teātri gan uz skatuves, gan dzīvē ir spēlējuši jau izsenis, tādēļ tas ir iecienīts," aicina I.Krūmiņa.
Aprīlī Jaunlaicenes drāmas kolektīvam būs divu jauniestudēto izrāžu - "Piedod, Bokačo, ja vari!" un "Zagļi" - pirmizrādes.

Citu datumu laikraksti