Teātra vasaras festivālam nomās autobusus

Dailes teātra vasaras festivāla Stāmerienā organizatori vēlas nomāt Alūksnes transporta uzņēmuma “Vidlatauto” autobusus.

Dailes teātra vasaras festivāla Stāmerienā organizatori vēlas nomāt Alūksnes transporta uzņēmuma "Vidlatauto" autobusus. Notiek sarunas par uzņēmuma transporta izmantošanu un maksu.
"Rajona zemniekus, individuālos uzņēmumus un amatniekus aicina piedāvāt festivāla dalībniekiem dažādus izstrādājumus un pārtikas produktus. Pašdarbnieki var pieteikt kultūras programmu. Alūksnes Tūrisma informācijas centrā varēs iegādāties festivāla biļetes, pasūtot tās internetā," stāsta valsts galvenā kultūras inspektore Alūksnes rajonā Astrīda Bētere.
Gulbenē būs datora terminālis, kur redzēs skatītāju vietu izkārtojumu, varēs izvēlēties un izprintēt izdruku. Alūksnē sēdvietas redzēs, varēs pasūtīt un samaksāt par biļetēm, bet tās saņems reizi nedēļā tūrisma informācijas centrā. "Protams, uzreiz visu nokārtot ir ērtāk, bet Alūksnē iegādātās biļetes būs par latu lētākas," norāda A.Bētere. Par biļešu iegādi varēs interesēties apmēram pēc mēneša.
Dailes teātra vasaras festivāls notiks 13.augustā Stāmerienā. Atšķirībā no teātra viesizrādēm festivālā Dailes teātris atklāsies dažādi. Festivāls notiek Hansa Kristiana Andersena jubilejas gadā, tāpēc programmā ietverti pēc Andersena pasakām veidoti mūzikli "Īkstīte" un "Meža gulbji".

Citu datumu laikraksti

  • Balvā saņem baseina apmeklējumu

    Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas.Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas. Alūksnes bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa sadarbībā ar Alūksnes...

  • Alūksnē viesos Ministru prezidents

    Rīt Alūksnē ieradīsies Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tiksies gan ar Alūksnes pilsētas un rajona padomes vadību, gan arī apmeklēs sporta...

  • Notāru darbu paralizē valdības neizdarība

    Uz pāris dienām valdība bija paralizējusi notāru darbu, jo Ministru kabinets nebija apstiprinājis noteikumus par zvērinātu notāru taksēm, bet...