Tiekas dāmu kluba dalībnieces

Šonedēļ kārtējā tikšanās reize bija Ilzenes pagasta dāmu kluba “Baltā puķe” dalībniecēm. Sievietes pārrunāja paveikto un aktivitātes rudenī.

Šonedēļ kārtējā tikšanās reize bija Ilzenes pagasta dāmu kluba "Baltā puķe" dalībniecēm. Sievietes pārrunāja paveikto un aktivitātes rudenī.
"Mūsu dāmu klubs vēlas iesaistīties vienā projektiem, lai gūtu līdzekļus un varētu iekārtot savas telpas. Pārrunājām to, ka dāmu kluba dalībnieces drīzumā varētu organizēt svinīgu pasākumu pagasta jaunā bērnu rotaļu laukuma atklāšanai. Tas tapis, pateicoties diviem mūsu pagasta jauniešiem.
Savukārt septembrī gribam rīkot ziedu izstādi. Pārrunājām arī to, kādas tikšanās gribam organizēt turpmāk, un nolēmām, ka dažādās aktivitātēs vajag iesaistīt vairākus pagasta iedzīvotājus.
Pēc tam visas dalībnieces ar interesi noskatījās Normunda Čirkstes veidoto video materiālu par Alūksnes rajona dāmu klubu otro saietu, kas risinājās Ilzenē," stāsta dāmu kluba "Baltā puķe" dalībniece Olīvija Jēģere.

Citu datumu laikraksti

  • Par brīvību un kontracepciju...

    Ir vasaras pilnbrieda laiks, kad bieži ducina pērkona negaiss, lietus mijas ar sauli. Gluži kā dzīvē - veiksmes ar neveiksmēm, sapņi ar īstenību,...

  • Alūksnē pirmo reizi būs ūdens motociklu sacensības

    Nākamās nedēļas nogalē, 13.augustā, uz Alūksnes ezera pirmo reizi risināsies ūdens motociklu sacensības - Latvijas čempionāta ūdens motocikliem...

  • Ilzenē būs jauns rotaļlaukums

    Ilzenes pagastā līdzšinējā bērnu rotaļlaukuma vietā pagasta centrā pašlaik top jauns laukuma iekārtojums.Ilzenes pagastā līdzšinējā bērnu...