Tiem, kas vēlas lidot kopā ar zebru

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā 22.oktobrī pulksten 17.00 notiks talantu parāde “Lidojošā zebra”, kas ļaus atklāt un iepazīt jaunās “zvaigznes”.

Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā 22.oktobrī pulksten 17.00 notiks talantu parāde "Lidojošā zebra", kas ļaus atklāt un iepazīt jaunās "zvaigznes". Pasākumā var piedalīties visi jaunieši līdz 19 gadu vecumam, kas grib parādīt savas spējas un talantu.
"Pašlaik visvairāk ir pieteikušies dziedāt popielā, tātad attēlot kādu populāru estrādes mākslinieku. Maz ir dalībnieku radošajā daļā. Ļoti gaidām tos, kas prot spēlēt kādu mūzikas instrumentu, runāt dzeju, stāstīt anekdotes vai var sagatavot citu uzstāšanos. Var arī demonstrēt paša šūtu neparastu tērpu. Konkursantus klašu grupās vērtēs žūrija - mūzikas un deju skolotāji, uzņēmēji, pilsētas domes pārstāvji," stāsta centra izglītības metodiķe Iveta Rutka.
Galvenā ir radošā doma, tāpēc pasākumam izraudzīts nosaukums, kas rosina iztēli. Šajā mācību gadā katram mēnesim ir izraudzīta sava krāsa. Oktobrim nevarēja izvēlēties - pelēku vai brūnu, tagad tās veido svītras kā zebrai. "Mums iepatikās. Kāpēc zebra nevarētu lidot, ja Pegazam ir spārni?" jautā I.Rutka. Viņa uzsver, ka dzīvē panākumus gūst tie, kas spēj radīt kaut ko jaunu. Iztēle un radošas spējas ir vajadzīgas, tāpēc tās ir nepieciešams trenēt.
Pasākuma noslēgumā būs disenīte, kas iesildīs daudzveidīgiem brīvdienu pasākumiem.
Kas vēlas pieteikties "Lidojošās zebra" parādei, vēl var zvanīt pa telefonu 4322402 Alūksnes Bērnu un jauniešu centra darbiniekiem.

Citu datumu laikraksti