Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesā kancelejā regulāri trūkst marku - kavējas dienesta sūtījumi

Alūksnes rajona tiesas kancelejā regulāri trūkst marku, tāpēc kavējas dienesta sūtījumu izsūtīšana.

Alūksnes rajona tiesas kancelejā regulāri trūkst marku, tāpēc kavējas dienesta sūtījumu izsūtīšana. Regulāri kavējas lietu nosūtīšana izskatīšanai otrajā instancē - Vidzemes apgabaltiesā.
"Markām naudu jāsaņem pārskaitījumu veidā no ministrijas. Vienmēr ir kavējumi," apstiprina Alūksnes rajona tiesas kancelejas vadītāja Ligita Grunte. Pašlaik rajona tiesā nenosūtītas rindā esot piecas lietas. Alūksnes rajona tiesas priekšsēdētāja Inta Korotjajeva sūtījumu kavēšanos saista ar kancelejas darba lielo apjomu.
"Vienlaikus nosūtām apgabaltiesai pārsūdzētās trīs vai četras lietas. Kancelejai, jauno gadu sākot, no jauna jānumurē visas lietas, jāraksta atskaites. Jāpārnumurē apmēram 200 lietas, kas nav izskatītas pērn un būs jāizskata šogad. Tās ir tā saucamās atlikuma lietas. Mēs nevaram numurēt jaunās lietas, ja nezinām atlikušo skaitu," saka I.Korotjajeva.
Savukārt Vidzemes apgabaltiesas Madonas pastāvīgās sesijas kancelejas vadītāja Viktorija Aizpuriete pauž, ka šeit marku nekad netrūkst. "Tiklīdz nauda šai vajadzībai var beigties un palikuši vairs apmēram 100 lati, pieprasām līdzekļus. Tāpēc problēmu nav," saka viņa. V.Aizpuriete piebilda, ka rajonu tiesas izmanto marku uzspiešanai speciālas ierīces. Tāpēc, iespējams, varētu būt problēmas.

Citu datumu laikraksti