Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiksies “Bērnu žūrijas” eksperti

Ceturtdien Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā uz īpašu tikšanos ar nosaukumu „Nāc un piedalies burtu rotaļās!” tiek aicināti šāgada „Bērnu žūrijas” dalībnieki.

Ceturtdien Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā uz īpašu tikšanos ar nosaukumu "Nāc un piedalies burtu rotaļās!" tiek aicināti šāgada "Bērnu žūrijas" dalībnieki.
Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Dzidra Bauere informē, ka pulksten 10.00 paredzēta tikšanās "Bērnu žūrijas" ekspertiem no 1. līdz 4.klasei, bet pulksten 12.00 – no 5. līdz 9.klasei.
Tikšanās laikā bērni un jaunieši tiks aicināti paust savu viedokli par šāgada "Bērnu žūrijas" ekspertu vērtēšanai nodotajām grāmatām, kā arī aizpildīt īpašas anketas, atklājot tajās savu vērtējumu par izlasīto.
Tikšanās noslēgumā tās dalībnieki tiks aicināti piedalīties radošajās izpausmēs, kur jaunāko klašu pārstāvji varēs savos zīmējumos atklāt, kādus vēlētos redzēt "Bērnu žūrijas" ekspertu krekliņus, bet vecāko klašu skolēni tiks aicināti izdomāt "Bērnu žūrijas" karogu, kā arī izmēģināt savas spējas stāstu rakstīšanā.

Citu datumu laikraksti

  • Līdaka uzbrūk peldētājiem

    Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo milzīga līdaka ar iesauku Žokļi regulāri kož peldētājiem.Kāds Austrijas ezers slēgts peldētājiem, jo...

  • Copes kalendārs

    15. augusts Aktivitātes mazināsies, bet tas nenozīmē, ka zivis vispār būs kūtras. Vien tāds sīkums palicis kā atrast pareizo ēsmu vai mānekli. Nereti...

  • Bebru medībās veicas

    Alūksnietis Ints Ratseps piedalījies medībās kopš 15 gadu vecuma. Sākumā, protams, gāja dzinējos, bet nu jau 18 gadus viņš ir pilntiesīgs mednieks ar...