Topošos studentus aicina uz informācijas dienu

Topošie studenti no Alūksnes rajona sestdien, 19.martā, tiek aicināti uz Vidzemes Augstskolas informācijas dienu. Pašlaik šajā augstskolā studē 14 Alūksnes rajona cilvēki.

Topošie studenti no Alūksnes rajona sestdien, 19.martā, tiek aicināti uz Vidzemes Augstskolas informācijas dienu. Pašlaik šajā augstskolā studē 14 Alūksnes rajona cilvēki.
Pulksten 11.00 Valmieras Drāmas teātrī varēs iepazīties ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām, gūt informāciju par uzņemšanas noteikumiem, studentu dzīvi Valmierā, dzirdēt studentu domas un pieredzi, kas iegūta, studējot Vidzemes Augstskolā. Uzņēmuma "Valmieras piens" pārstāvis stāstīs par stipendiju iespējām studentiem.
"Pulksten 13.15 augstskolas ēkās notiks studiju programmu prezentācijas, kuru laikā reflektantiem būs iespēja iegūt sīkāku informāciju tieši par to studiju programmu, kas viņus ir ieinteresējusi visvairāk (Cēsu ielā 4 - Biznesa vadības, Tūrisma organizācijas un vadības studiju programma; Tērbatas ielā 10 - Informācijas tehnoloģiju, Komunikācijas un sabiedrisko attiecību, Politoloģijas studiju programma). Pēc pulksten 14.00 būs ekskursijas pa augstskolas ēkām - bibliotēku, auditorijām, kopmītnēm. Topošie studenti varēs vērot ViA teātra "ViaGars" uzvedumu. Būs īpašs muzikāls pārsteigums - Indra un Nora no grupas "Red Bee"," stāsta Vidzemes augstskolas Komunikācijas un informācijas daļas vadītāja Zane Leimane.
Viņa norāda, ka pašlaik Vidzemes Augstskolā mācās studenti no Alūksnes rajona, kas izvēlējušies dažādas studiju programmas. Vispieprasītākā ir Biznesa vadības studiju programma, jo tajā mācās septiņi rajona cilvēki, bet Tūrisma organizācijas un vadības programmā - četri. Pa vienam studentam no Alūksnes rajona ir pārējās augstskolas piedāvātajās programmās. "Vairāki Alūksnes rajona cilvēki jau ir absolvējuši Vidzemes Augstskolu un neviens no tiem nav reģistrējies kā bezdarbnieks," uzsver Z.Leimane.

Citu datumu laikraksti

  • Kontrolēs nelegālo nodarbinātību

    RVDI, saskaņā ar valsts darba inspekcijas darbības programmā norādītajiem uzdevumiem, 2004.gadā īpašu uzmanību pievērsa darba vides iekšējās...

  • Pašvaldība iesūdz tiesā lielākos parādniekus

    Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā izskatīšanai divas lietas par komunālo pakalpojumu parādu piedziņu.Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā...

  • Prognozē egļu stādu trūkumu

    Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras nodarīto postījumu dēļ Latvijas mežsaimniecībā sāksies egļu stādu trūkums.Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras...