Torņa ielā būs jauns stāvlaukums

Alūksnē, Torņa ielā pie daudzdzīvokļu mājām šovasar izveidos jaunu automašīnu stāvlaukumu, kurā varēs novietot apmēram 13 automašīnas.

Alūksnē, Torņa ielā pie daudzdzīvokļu mājām šovasar izveidos jaunu automašīnu stāvlaukumu, kurā varēs novietot apmēram 13 automašīnas.
"Pašvaldības vadība un atbildīgie speciālisti nesen apsekoja Alūksnes daudzdzīvokļu māju pagalmus, bērnu rotaļu laukumus un automašīnu stāvvietas pie tām. Automašīnu pie daudzdzīvokļu mājām ir daudz un ne vienmēr visiem interesentiem tās ir, kur novietot, tādēļ ir jārod risinājums. Vispirms nolēmām šīs problēmas risināšanu sākt ar Torņa ielu. Tur šovasar SIA "Alūksnes nami" izveidos vienu jaunu stāvlaukumu Torņa ielā pie daudzdzīvokļu mājas, kurai līdzās ir Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona viesnīca. Pašlaik iedzīvotāji automašīnas novieto pie mājām Torņa ielā 7 un 9 vai arī tieši pie durvīm, bet mēs vēlamies šajā vietā izveidot zaļo zonu," stāsta Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Fricis Svars.
Viņš uzsver, ka labs piemērs bērnu rotaļu laukumu iekārtošanā skatāms Torņa ielā 15, kur tie ir veiksmīgi veidoti un uzturēti.
"Rosinām visus iedzīvotājus, kas arī savu daudzdzīvokļu māju pagalmos vēlas tik glītus rotaļu laukumus saviem bērniem, aizbraukt un tos aplūkot. Tādus laukumus var izveidot arī pie citām daudzdzīvokļu mājām. Finansējumu tam ir gatava sniegt dome, bet arī pašiem iedzīvotājiem no daudzdzīvokļu mājas apsaimniekošanas naudas būs jāparedz līdzekļi šim mērķim. Galvenais, pašiem iedzīvotājiem ir jābūt aktīviem, jo tikai tā var gūt rezultātu," ir pārliecināts E.F.Svars.

Citu datumu laikraksti

  • Var pieteikt dziesmas

    Alūksnes rajona padome saņēmusi vēstuli no Latvijas Televīzijas Mūzikas redakcijas, kurā izteikta pateicība par ieguldīto darbu mazo vokālistu...

  • Konkursā gūst pieredzi

    Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas sporta dejotāji viesojās Igaunijā.Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas...

  • Ugunsdzēsējiem būs svētki

    Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde 13.maijā rīko ugunsdzēsēju depo atklāšanas pasākumu. Par to informē Alūksnes brigādes...