Trapenē būs 4x4 sacensību posms

Nedēļas nogalē, 15. un 16.maijā, Trapenes pagastā pie Ādama ezera notiks kluba “Mazozoli 4x4” organizētās sacensības “Trapenes purvi 2004”.

Nedēļas nogalē, 15. un 16.maijā, Trapenes pagastā pie Ādama ezera notiks kluba "Mazozoli 4x4" organizētās sacensības "Trapenes purvi 2004".
"Baltijas trofi - reida kausa izcīņas 1.posms (pērn viens posms jau notika Trapenē) noritēs vienlaikus ar Latvijas trofi - reida kausa 3.posma sacensībām. Pārējie divi Baltijas trofireida kausa izcīņas posmi notiks Igaunijā un Lietuvā," laikrakstam stāsta sacensību koordinators Austris Gailītis.
Līdz vakardienai (10. maijam) sacensībām bija pieteikušās apmēram 60 ekipāžu. To vidū ir arī alūksniešu Viestura Baloža un Daiņa Zeltiņa ekipāža, kas startēs TR2 klasē. Sacensībām gatavojas arī gaujienieši Aivars Ice un Andis Sproģis (TR1), trapenieši Ainārs Poļaks un Guntis Jencītis (TR 3), kā arī Guntis Meistars un viņa dēls Kārlis (TR3) no Apes.
Sacensības Trapenē noritēs trijās - TR1, TR2 un TR3 - klasēs. "TR1 klasē brauks standarta mašīnas, TR2 klasē - tādas, kas nedaudz uzlabotas, bet TR 3 klasē - speciāli sacensībām sagatavotas mašīnas, ko mēdz dēvēt par monstriem," skaidro A.Gailītis. Dalībnieki, kas to vēlēsies, vienlaikus varēs startēt abu kausa izcīņu sacensībās. Viņš bilst, ka sacensību trase šogad ir pilnveidota.
Sacensību starts abās dienās - apmēram pulksten 10.00. Sacensību sponsors - firma "Kalnozols celtniecība".

Citu datumu laikraksti

  • Dejotāji sadanco Apes arodvidusskolā

    28. aprīlī Apes arodvidusskolā uz kopīgu draudzības vakaru sanāca ne tikai pašu skolas dejotāji, bet arī viesi no citām arodvidusskolām.28. aprīlī...

  • Robežpārejas punktā darbs nav mainījies

    Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes priekšnieks Vladislavs Skromāns apgalvo, ka Pededzes robežpārejas punktā darbs rit ierastajā ritmā, lai gan...

  • Virešu pagastā ir trakumsērgas karantīna

    Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas karantīna.Divus mēnešus līdz jūnija beigām Virešu pagastā spēkā ir trakumsērgas...