Turēsim īkšķi par “Mis un Misteru Alūksne”!

Šodien “Mis Alūksne” Ilze Mālendere un “Misters Alūksne” Guntars Krīgers dodas uz Latvijas konkursa pusfinālu, kurā piedalās 15 reģionālo konkursu uzvarētāji. Alūksniešiem tāda iespēja ir pirmo reizi.

Šodien "Mis Alūksne" Ilze Mālendere un "Misters Alūksne" Guntars Krīgers dodas uz Latvijas konkursa pusfinālu, kurā piedalās 15 reģionālo konkursu uzvarētāji. Alūksniešiem tāda iespēja ir pirmo reizi.
Viņi apgalvo, ka nejūt satraukumu pirms izšķirošās vērtēšanas. "Mēs konkursu neuztveram kā sacensību. Tajā būs iespēja gūt jaunu pieredzi, bet par pārējo cenšamies nedomāt. Biedē tas, ka nezinām, kas mums būs jādara. Esam bijuši "Mis un Misters" konkursā Valmierā, Aizkrauklē, Gulbenē, Balvos, Guntars bija arī Ogrē. Ar uzvarētājiem šajās pilsētās esam iepazinušies, sazināmies un interesējamies cits par citu. Alūksnē intensīvi gatavoties pusfinālam sākām janvārī, decembrī vajadzēja cītīgi mācīties, lai atgūtu iekavēto. Divas reizes nedēļā bija nodarbības defilē, runas mākslā, apmeklējām trenažieru zāli, solāriju un frizētavu. Vērtēšana būs sestdien, bet konkursa pusfināls un rezultāta paziņošana gaidāma svētdien pulksten 19.00 viesnīcā "Rīga". Pirmajā dienā būsim vieni, līdzi nav atļauts nākt pat mūsu skolotājai Evitai Bogdanovai," stāsta Ilze.
Guntars piekrīt, ka uztraukumu nejūt, tomēr nevar apgalvot, ka bez tā iztiks konkursa pusfinālā. Iespējams, radīsies šaubas, vai pietiekami labi varēs izpildīt kādu uzdevumu. "Savās mājās pat sienas palīdzēja, nemaz nerunājot par vecākiem, draugiem un paziņām. Tomēr tā ir arī lielāka atbildība, kad izej uz skatuves un viņi skatās. Tagad visi varēs tikai turēt īkšķi," atzīst "Misters Alūksne".
Konkursantiem līdzi ir jāņem kronēšanas tērpi (tos alūksniešiem iznomā Rēzeknes salons "Žanna"), arī lentes un kronis, augstpapēžu kurpes, sporta apavi, peldkostīmi, džinsi. Svētdien viesnīcā "Rīga" ir brīva ieeja visiem interesentiem. Konkursa pusfinālā piedalīsies deju grupa "Aggresive" un deju skola "Viva Ka Salsa". 14. februārī pulksten 23.20 pusfināla translāciju varēs redzēt LTV 7.

Citu datumu laikraksti

  • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

    Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

  • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

    9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

  • Evakuē no degošas mājas

    Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...