Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma gadatirgū prezentēs bānīti

Prezentācijā: piedāvā laimēt "neprāta bankas" balvas.

Prezentācijā: piedāvā laimēt "neprāta bankas" balvas
Rīt Ķīpsalas izstāžu centrā sākas 10.starptautiskais tūrisma gadatirgus "Balttour 2003", kurā ar Alūksnes un Gulbenes rajona tūrisma objektiem interesenti varēs iepazīties kopīgā stendā, kas izveidots kā bānītis. Šis ir mazbānīša 100.jubilejas gads, tāpēc ir vēlme pievērst tūristu uzmanību objektiem, ko var apmeklēt vienīgā šaursliežu dzelzceļa apkārtnē.
"Iepriekšējās izstādēs Vidzemes kopējā stendā bija tikai neliela daļa no Alūksnes un Gulbenes rajona Tūrisma centra piedāvājuma, bet šogad mūsu stendā varam parādīt un pastāstīt vairāk. Abu rajonu teritorijā ap dzelzceļu ir daudz, ko redzēt. Ir sagatavotas akcijas lapas "Bānītis ripo pretī simtgadei". Ar lapas pasakni varēs piedalīties jubilejas izlozē, ja uz tā būs vilciena pavadoņa zīmogs un būs arī bānīša biļete. Tie jāsūta SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" līdz 1.septembrim. Tā gadatirgū aicināsim jau līdz simtgades svinībām braukt ar bānīti," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste - tūrisma darba organizatore Anda Salaka.
Atgriezenisku saikni ar gadatirgus apmeklētājiem veidos ceļotāju kartes, kur būs norādīts, kas viņus interesē Alūksnes rajonā. Tajās būs arī šo cilvēku vārdi un kontakttālruņi, lai varētu viņiem piedāvāt ekskursijas vai citas tūrisma aktivitātes.
"Piektdien paredzams darbs ar tūrisma firmām un uzņēmējiem, bet sestdien būs mūsu stenda prezentācija uz skatuves. Rīkojam šovu - spēli par balvām "Neprāta banka". Tajā abu rajonu tūrisma objektus izpārdos jeb "uzsitīs gaisā". Balvu pretendenti griezīs ratu. Ja viņi atbildēs uz jautājumiem, kam ir doti trīs atbilžu varianti, varēs laimēt vienu no desmit tūrisma objektu dāvanu kartēm ar atpūtas un izklaides iespējām," skaidro A.Salaka. Ik pa laikam apmeklētājiem prezentēs arī bānīša stendu, cienājot ar Ates dzirnavu rupjmaizi, "Dimdiņu" kāpostiem un SIA "Lienama – Alūksne" lielogu dzērvenēm.

Citu datumu laikraksti

  • Aicina pretendēt uz subsīdijām

    Pagājušajā gadā subsīdijas lauksaimniecībā rajona lauksaimnieki saņēma gandrīz 390 tukstošu latu apmērā (ieskaitot subsīdijas par agroklimatisko...

  • Kā atrast draugu internetā

    Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Oļģertu Šalkoni, kurš stāsta, kā iemīlējies Elzā Radziņā.Šonedēļ žurnālā "Ieva": * intervija ar Oļģertu Šalkoni,...

  • Jānim Naglim - jauns bizness

    Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Ainars Eisaks pēc cietuma apmeklē skaistumkopšanas salonu.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ...