Turpinās pieteikšanās Latvijas Jaunatnes olimpiādei

Šīs nedēļas nogalē - 7. un 8.februārī - Ērgļos notiks tradicionālā Latvijas Jaunatnes olimpiāde ziemas sporta veidos.

Šīs nedēļas nogalē - 7. un 8.februārī - Ērgļos notiks tradicionālā Latvijas Jaunatnes olimpiāde ziemas sporta veidos. Izglītības iestādes vēl var pagūt pieteikties līdzdalībai sacensībās, jo komandu reģistrēšana notiek līdz 5.februārim.
Pieteikumu veidlapa un visa informācija par šīm sacensībām ir atrodama Sporta sacensību aģentūras mājas lapā (www.olimpiade.lv/ssa). Var zvanīt pa Sporta sacensību aģentūras informatīvo telefonu 7283049; 9455148; 9481818.
"Olimpiādes mērķis ir noteikt labākos jaunos sportistus un labākās izglītības iestādes, kā arī labāko rajonu un pilsētu jaunatnes sportā. Tas ir vienīgais sporta pasākums Latvijā, kurā jaunā paaudze var izbaudīt olimpisko gaisotni un nostiprināt olimpiskos ideālus," saka Latvijas Olimpiskās komitejas preses sekretāre Ilze Āķe.
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šādas sacensības organizē jau devīto reizi. Šogad skolēni sacentīsies piecos sporta veidos - slēpošanā, snovbordā, kalnu slēpošanā, biatlonā un hokejā.
Sacensībās var piedalīties visu Latvijas skolu skolēni, kā arī arodskolu un tehnikumu audzēkņi trīs vecumu grupās: 4. līdz 6.klase, 7. līdz 9.klase,10. līdz 12.klase.
Uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā apbalvos ar olimpiādes medaļu un LOK diplomu. Katrs olimpiādes dalībnieks par piemiņu saņems sporta kreklu ar Latvijas Jaunatnes olimpiādes simboliku. Savukārt trīs labākās skolas saņems vērtīgu sporta inventāru.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...