Turpmākajās dienās sola snigu

No šodienas līdz pat pirmdienai snigs, arī gaisa temperatūra kļūs aukstāka. Meteorologi gan izvairīgi prognozē, vai ziema būs uz ilgu laiku.

No šodienas līdz pat pirmdienai snigs, arī gaisa temperatūra kļūs aukstāka. Meteorologi gan izvairīgi prognozē, vai ziema būs uz ilgu laiku.
Ceturtdien dienā gaisa temperatūra būs no -1 līdz -3 grādiem, būs arī trešais nelabvēlīgais laika tips.
Naktī uz piektdienu gaisa temperatūra būs -5 grādi, bet vējš brāzmās var sasniegt 15 metrus sekundē. Dienā gaisa temperatūra būs -2 līdz - 4, arī snigs.
Naktī uz sestdien kļūs vēsāks un gaisa temperatūra būs -4 līdz -6 grādi, dienā - 2 līdz -4 grādi. Vējš iegriezīsies no rietumiem, 6 līdz 8 metri sekundē, brāzmās līdz 14 metriem sekundē.
Īslaicīgi snigt var arī naktī uz svētdienu un svētdien dienā. Aukstums palielināsies ap 25.janvāri, kad naktī sola -13 grādus.
Latvijas Vides, meteoroloģijas un ģeoloģijas aģentūrai ir grūti sniegt komentārus, kādi laika apstākļi mūs sagaida šajā ziemā un vai sniegs pieturēsies ilgāku laiku.
Zināms, ka pagājušais - 2004. gads - pasaules meteoroloģisko novērojumu vēsturē vērtēts kā ceturtais siltākais, savukārt pēdējā desmitgade (1995-2004) ir vissiltākā visā meteoroloģisko novērojumu vēsturē kopš 1861.gada.
Jāpiebilst, ka pagājušais gads ierindojies tieši aiz 2003. (3.vissiltākais), 2002. (2.vissiltākais) un 1998.gada (1.vissiltākais).

Citu datumu laikraksti

  • Sapņu ķērāja noslēpums

    Esmu dzirdējusi par sapņu ķērāju. Arī sarunās paziņas stāsta, ka viņiem esot sapņu ķērājs. Gribētu uzzināt par to kaut ko vairāk."Esmu dzirdējusi par...

  • Godinās labākos tirgotājus

    4.februārī notiks konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2004” noslēguma pasākums, kura finālā piedalās 110 dalībnieki - 39 uzņēmumi no Rīgas un 71 -...

  • Vētra radījusi 120 000 latu zaudējumus

    Alūksnes rajonā zaudējumi rēķināmi vismaz 120 000 latu apmērā. Tāda informācija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.Alūksne...