Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvošanās Dievam

Dārgais avīzes lasītāj, vai vari iedomāties iepirkuma tīklu - pilnu ar parāda banknotēm?! Tā bija Ingrīdas dzīves realitāte daudzus gadus.

Dārgais avīzes lasītāj, vai vari iedomāties iepirkuma tīklu - pilnu ar parāda banknotēm?! Tā bija Ingrīdas dzīves realitāte daudzus gadus. Alga pietika tikai, lai segtu parādu procentus, kaut arī viņa strādāja advokātu birojā Amerikā.
Dievs pusotra divu gadu laikā "izrāva" no finansiālās krīzes un ne tikai no tās vien...
Šī satikšanās ar dzīvo Dievu bija sākums brīnišķīgām pārmaiņām viņas dzīvē.
Arī tev nav jābūt nabadzības gara verdzībā. Nebaidies iegūt brīvību!
Pašreiz Ingrīda Adrena ir ceļojošā kalpotāja un 11.novembrī atgriežas no Igaunijas. Viņas kalpošana ir prieka pilna un uzjundī "slāpes" un ilgas pēc Dieva tuvuma, pēc Viņa pieskāriena. Stiprina ticību Dieva apsolījumiem, kuru ir tik daudz, ka pietiktu katrai gada dienai.
Šīs ir tēmas, par kurām runās tikšanās laikā:
* tuvošanās Dievam,
* Dieva aicinājums konkrēti tavā dzīvē, saprast un saņemt,
* drosme pieņemt lēmumus un īstenot,
* Dieva svētība tavām finansēm.
Ja esi "izsalcis" (vai tieši otrādi - esi sarūgtināts), un ir kāda konkrēta vajadzība, tad šīs kalpošanas laikā tu vari to saņemt. Dievs redz tavu sirdi!
Tikšanās notiks ceturtdien, 13.novembrī, no pulksten 14.00 līdz 20.00 Alūksnē, administratīvās ēkas lielajā zālē, Dārza ielā 11.
Informāciju apkopoja R.Logina ("Atmodas Godības centrs")

Citu datumu laikraksti

  • Viņš izvēlējās jaunu kombainu, nevis mīļoto sievieti

    Divi mēneši pagājuši, kopš Ludmila zaudēja darbu un viņai izjuka attiecības ar mīļoto cilvēku, taču joprojām viņa par to domā katru dienu.Divi mēneši...

  • Dosies uz sacensībām

    Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī...

  • Cepts sams ar citronu un medu

    Ikdienā ēdienkartes dažādošanai gaļu var aizstāt ar zivīm, kas ir bagātas ar olbaltumvielām un fosforu. Zivis var gatavot daudzveidīgi.Ikdienā...