Ūdensvīram iespējami neplānoti tēriņi

AUNS. Veltīsiet laiku un enerģiju svešu problēmu risināšanai, kaut netrūks savu likstu. Palīdzot citiem, jutīsieties noderīgs un laimīgs. Daži pievērsīsies mistikai, neizzinātajam.

AUNS. Veltīsiet laiku un enerģiju svešu problēmu risināšanai, kaut netrūks savu likstu. Palīdzot citiem, jutīsieties noderīgs un laimīgs. Daži pievērsīsies mistikai, neizzinātajam.
VĒRSIS. Svarīgi būt uzstājīgam un pārliecinātam par savu plānu nepieciešamību. Īpašs spēks būs jūsu pateiktajam vārdam, izteiktam mutiskā vai rakstiskā formā.
DVĪŅI. Gribēsiet noiet maliņā, padomāt par to, kas jūsu dzīvē ir galvenais, meklēsiet jēgu savai darbībai. Tikai neaizpeldiet pārāk tālu no realitātes. Piemērots laiks naudas uzkrājumu veidošanai.
VĒZIS. Liela varbūtība, ka jūsu skopums var kļūt par strīdus ābolu attiecībās ar draugiem un sabojāt kopēju plānu un projektu realizāciju. Bērni ņems no jums piemēru, raugiet, lai viņiem būtu, ko pamācīties.
LAUVA. Attiecības ar radiniekiem pieņems neprognozējamu raksturu. Savukārt draugu padomi var kļūt par tādu zināšanu avotu, kas nav sasniedzams nevienā grāmatā.
JAUNAVA. Neslinkojiet, ja kāds piedāvā labi nopelnīt, šajā laikā jūsu naudas maciņu ievērojami var papildināt blakusienākumi. Brīžiem liksies, ka dzīve pārāk strauji ņirb jums garām un sev vairs laika neatliek.
SVARI. Nejauka diena. Problēmas radīsies pašas no sevis, un jums būs tās jārisina. Vakarā neko vairāk par dušu un gultu nevēlēsieties, ja nu vienīgi kādu stiprāku mēriņu.
SKORPIONS. Labs laiks reklāmai, varat izplatīt dažādas lapiņas, bukletus, dalīt vizītkartes, likt sludinājumus masu medijos. Varbūt firma piedāvās apmeklēt kādus kursus.
STRĒLNIEKS. Savu mērķu sasniegšanā, nepieciešams izmantot jebkurus kontaktus. Jums viegli padosies jaunas informācijas apguve, tāpēc droši varat stāties kādos kursos.
MEŽĀZIS. Kāds var izdarīt jums lielu pakalpojumu. Vispār šī būs negaidītu notikumu diena. Varbūt saņemsiet pasta sūtījumu no tālām zemēm vai pats tādu nosūtīsiet.
ŪDENSVĪRS. Tiem, kas nolēmuši kļūt par autovadītājiem, laba diena, lai uzsāktu mācības šajā jomā. Iespējami lieli tēriņi, arī neplānoti. Mājās kaut kas var iziet no ierindas un būs nepieciešams saukt attiecīgo speciālistu, lai kļūmi novērstu.
ZIVIS. Dienas sākumā iespējamas kādas problēmas, kas pret vakarpusi jau būs atrisinātas. Personīgā dzīve sitīs augstu vilni, varbūt būsiet uzaicināts uzreiz uz diviem randiņiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Rīkos filozofisku diskusiju

  Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

 • Rosinās pārcelt darbdienas

  Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

 • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

  Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...

 • Pirmais sarunu raunds - neizšķirts

  Pašvaldības: piekrīt novada veidošanai ar nosacījumiem.Pašvaldības: piekrīt novada veidošanai ar nosacījumiem Pašvaldību vadītāju sarunas ar...

 • Gada kukainis 2004 - zilspāre

  Latvijas Entomoloģijas biedrība par 2004.gada kukaiņiem izvēlējusies zilspāres, kurām šogad būs veltīti vairāki izglītojoši pasākumi.Latvijas...

 • Piedāvā kultūras un atpūtas pasākumus

  Koncerti. 17.janvārī pulksten 18.00 Alūksnes rajona Apes tautas namā - Apes jauktā kora 55 gadu jubilejas koncerts. Ballē (ar groziņiem) spēlēs grupa...