Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Unibanka atzīmē desmit gadu jubileju

Septembra nogalē akciju sabiedrība "Latvijas Unibanka" atzīmēja desmit darbības gadu jubileju, bet tās Alūksnes filiāle pagājušomēnes izvērtēja deviņu gadu ilgas darbības rezultātus.

Septembra nogalē akciju sabiedrība "Latvijas Unibanka" atzīmēja desmit darbības gadu jubileju, bet tās Alūksnes filiāle pagājušomēnes izvērtēja deviņu gadu ilgas darbības rezultātus. Pagājušajā piektdienā tā rīkoja svinīgu pasākumu un uz to aicināja arī bankas klientus.
"Jubilejas gadā Unibanka, protams, īpaši domā par klientiem, jo līdz 5.decembrim dažādiem pakalpojumiem būs atlaides," laikrakstam stāsta Unibankas Alūksnes filiāles pārvaldnieks Aigars Aizups.
A.Aizups vērtē, ka filiāles darbības pirmie deviņi gadi bijuši veiksmīgi. Tā darbu sākusi kā Unibankas Alūksnes norēķinu grupa ar trīs darbiniekiem, bet šobrīd tajā strādā desmit darbinieki.
"Arī mūs, protams, uztrauc konkurence, jo Alūksnē darbojas vēl ir trīs bankas, taču to uztveram pozitīvi. Nepretendējam uz visu tirgu, jo katrai bankai ir savi klienti. Visu laiku domājam, kā uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti, jo tā ir prioritāte," spriež A.Aizups.
Filiāles darbības laikā ievērojami palielinājies klientu skaits, patlaban tas sasniedzis apmēram 6000. Deviņu gadu laikā palielinājies izsniegto kredītu apjoms, privātpersonas īpaši izvēlas hipotekāros kredītus.
"Tos galvenokārt izvēlas dažādiem pirkumiem un remontam," skaidro A.Aizups.
Populārs esot kļuvis patēriņa kredīts, kuru saņemšanai nav vajadzīga ķīla, tikai bankā ir jābūt atvērtam kontam,kurā regulāri ieskaita algu, arī kredīti studijām. Savukārt juridiskās personas izvēlas īstermiņa kredītus apgrozāmajiem līdzekļiem un arī ilgtermiņa kredītus.
Klientu apkalpošanas vadītāja Ingūna Girbe norāda, ka visi Unibankas klienti, kas laikā līdz 5.decembrim saņems Visa Electron debetkarti, par to arī turpmāk maksās tikai divus latus gadā sešu latu vietā.
"Atlaides ir arī dažādiem kredītiem, depozītu procentu likmes ir augstākas" norāda I.Girbe.

Citu datumu laikraksti

  • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

    Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

  • Policija informē

    Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

  • Reģistrēti dzimušie septembrī

    Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...