Uz pastu - pēc pakalpojumiem

“Latvijas Pasts” nodaļas veido kā klientu apkalpošanas centrus, kur varēs saņemt arvien jaunus dažādus pakalpojumus.

"Latvijas Pasts" nodaļas veido kā klientu apkalpošanas centrus, kur varēs saņemt arvien jaunus dažādus pakalpojumus. Paredzams, ka drīzumā varēs ne tikai uzzināt visu par tūrisma maršrutiem, bet arī iegādāties tūrisma firmu ceļazīmes. Ir doma, ka nodaļas varētu darboties kā informācijas centrs par Eiropas Savienības fondiem.
Pastā atver PNS kontus
Kopš 1.jūlija Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) mainīja pabalstu un uzturlīdzekļu izmaksas kārtību, naudu ieskaitot saņēmēja norēķinu kontā. Pasts piedāvā iespēju VSAA pabalstu saņēmējiem par brīvu atvērt kontus Pasta norēķinu sistēmā (PNS). To var izdarīt jebkurā pasta nodaļā.
Alūksnes rajonā 53 procenti vecāku bērnu pabalstus saņem pasta nodaļās. Protams, daudzi strādā un viņiem ir konts bankā. Pensionāriem ir svarīgi saņemt pensiju mājās, bet aktīvākajiem ir iespēja pēc pensijas doties uz jebkura rajona tuvāko pasta nodaļu.
Informē par "Lattelekom"
Alūksnes rajona pasta nodaļas aktīvi iesaistījās "Latvijas Pasta" un "Lattelekom" kopējā projektā. No marta līdz maijam pasta nodaļu darbinieki pieņēma 1005 pasūtījumus "Lattelekom" pakalpojumu saņemšanai. Apes pasta nodaļas priekšniece Zaiga Oplucāne par aktīvu pakalpojumu pārdošanu saņēma no "Lattelekom" vadības ceļojumu firmas "Latvia Tours" dāvanu karti 100 latu vērtībā.
Ir iecere vienkāršot mobilo telefonu priekšapmaksas karšu iegādi. Būs arī loterijas biļešu termināls pasta nodaļās, kur dzīvo aktīvi un azartiski klienti. Alūksnes rajonā loterijas biļešu tirdzniecība norit veiksmīgi.
Liels pieprasījums pēc biļetēm
Kopš 3.augusta 53 pasta nodaļās Latvijā var iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem - koncertiem, teātra izrādēm, sporta spēlēm ne tikai Rīgā, bet arī citās lielākajās pilsētās.
3.septembrī pusotras stundas laikā Alūksnes 1.pasta nodaļā uz Pasaules hokeja čempionātu nākamgad paguva iegādāties 61 biļeti. Alūksnieši bijuši aktīvi, viņi ir otrajā vietā Vidzemes reģionā. Liela piekrišana bija Smiltenes "Apvedceļa" koncerta biļetēm, jo iepriekšpārdošanā tās varēja iegādāties par 1 latu lētāk. Kāpēc braukt uz Rīgu, ja var aiziet uz pasta nodaļu un īsā laikā izvēlēties? Tā ir arī laba dāvana. Ar izrāžu un koncertu sarakstu līdz gadu mijai var iepazīties internetā "www.bilesu.serviss.lv".

Citu datumu laikraksti