Uz semināru aicina naktsmītņu īpašniekus

Asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Pārtikas un veterināro dienestu Latvijas reģionos rīkos seminārus “Labas higiēnas prakses vadlīniju ieviešanu lauku tūrisma mītnēm”.

Asociācija "Lauku ceļotājs" sadarbībā ar Pārtikas un veterināro dienestu Latvijas reģionos rīkos seminārus "Labas higiēnas prakses vadlīniju ieviešanu lauku tūrisma mītnēm".
Tie paredzēti naktsmītņu īpašniekiem un darbiniekiem, kas saviem viesiem piedāvā ēdināšanas pakalpojumus, un tos aicināti apmeklēt arī interesenti no Alūksnes rajona.
"Seminārus vadīs Pārtikas un veterinārā dienesta speciāliste Aija Melngaile. Tajos piedalīsies arī "Lauku ceļotāja" speciālisti, kas kopā ar semināra dalībniekiem analizēs potenciālās problēmas, kas kavē saimniecību reģistrēšanu sava rajona Pārtikas un veterinārajā dienestā un tāpēc neļauj saimniecībām legāli sniegt ēdināšanas pakalpojumus. Semināra dalībnieki saņems apliecību "Minimālās prasības pārtikas uzņēmumā". Šāda apliecība ar 2006.gada 1.janvāri būs obligāts priekšnoteikums, lai reģistrētos Pārtikas un veterinārajā dienestā kā pārtikas aprites uzņēmums. Semināra dalībnieki saņems arī mācību materiālu "Labas higiēnas prakses vadlīnijas ēdienu gatavošanai lauku tūrisma mītnēs Latvijā"," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste, tūrisma darba organizatore Kristīne Vimba.
29.novembrī seminārs risināsies Rēzeknē, 6.decembrī - Cēsu rajonā, Līgatnes pagastā, lauku mājā "Upmaļi", kas arī ir izdevīgāk interesentiem no Alūksnes rajona, bet 8.decembrī - Kuldīgā. Semināros ir arī dalības maksa. Sīkāku informāciju var gūt Alūksnes rajona tūrisma informācijas centrā.

Citu datumu laikraksti

  • Politiķi izprot, bet nesola

    Spilgta Alūksnes 4. Grāmatu svētku epizode bija sociālajiem jautājumiem veltītā diskusija, kurā piedalījās pieci Latvijā pazīstami politiķi.Spilgta...

  • Latvijā ir melno stārķu populācijas centrs

    Alūksnes Dabas muzejā “Vides labirints” izveidota jauna izstāde, kas stāsta par mūsu spārnoto draugu tālajiem ceļojumiem.Alūksnes Dabas muzejā "Vides...

  • Dibina jaunu asociāciju

    Ceturtdien, 17.novembrī, Rīgā, viesnīcā “Rīga”, paredzēta Latvijas Augļu un dārzeņu importētāju un vairumtirgotāju asociācijas dibināšana.Ceturtdien,...