Uzdāvini sev labu garastāvokli!

Parasti pavasarī, kad daba mostas, arī cilvēkiem kļūst līksms prāts. Šķiet, ka varētu kalnus gāzt.

Parasti pavasarī, kad daba mostas, arī cilvēkiem kļūst līksms prāts. Šķiet, ka varētu kalnus gāzt. Taču daļai ir gluži pretēji - slikts garastāvoklis, vājas darbaspējas, nervu sistēma garajos ziemas mēnešos ir novājināta. Un kur tad vēl ikdienas slimība - stress.
Ko darīt, lai rastu iekšēju mieru, labi gulētu un koncentrētos darbam? Var izvēlēties kādu no aptiekās atrodamo daudzveidīgo nomierinošo līdzekļu klāsta. Galvenais, ka tie veidoti no dabiskām augu valsts sastāvdaļām.
- Palīdzēs "Debrifin" - līdzeklis, kas labvēlīgi iedarbojas uz garīgo labsajūtu. To ieteicams lietot kā trankvilizatoru, ja cilvēks izjūt nemaņu, bailes, nervu uzbudinājumu, depresīvu un drūmu garastāvokli. Nomierinošs efekts jūtams praktiski uzreiz, vispārēja pašsajūtas uzlabošanās vērojama pēc pāris nedēļām. Cena - 5,34 lati (viena plāksnīte maksā 1,34 latus).
- Viens no jaunākajiem līdzekļiem ir "Notta" - šķīdums nervu sistēmas darbības un miega traucējumu ārstēšanai. Efektīvi nomierina, stiprina nervu sistēmu un uzlabo garastāvokli. Preparāts nenomāc smadzeņu darbību, nerada blakus parādības, pierašanu un atkarību. To lieto arī hroniska stresa, akūtu psihotraumu un to seku ārstēšanā. Cena - 3,63 lati.
- Līdzeklis "Nakts miegs" novērš nervu sistēmas traucējumus un iekšēju nemieru. Labvēlīgi iedarbojas uz smadzenēm. Var lietot ilgstoši. Piemērots bērniem. Cena - 3,99 lati.
- Uztura bagātinātājs "Stipri nervi" satur kalciju un magniju, kam piemīt vispārspēcinoša un nomierinoša ietekme uz organismu.
B vitamīns uzlabo atmiņu, garastāvokli un prāta spējas. Asinszāle mazina risku saslimt ar depresiju. Cena - 1,38 lati.
- Latvijā ražotais "Herba- stress" arī palīdz mazināt stresu un nervu sistēmas sasprindzin-ājumu. To pircēji ir īpaši iecienījuši. Cena - 3,58 lati.
 "Sedatif PC" ieteicams, ja raksturīgi miega traucējumi, uzbudinājums un satraukums.
Cena - 2,06 lati. Miera iegūšanai var izvēlēties arī "Novo - passit". To var lietot arī bērni no 12 gadu vecuma. Cena - 1,33 lati.

Citu datumu laikraksti

  • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

    Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

  • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

    Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

  • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

    Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...