Uzlabo meistarību

16 Alūksnes džudisti kopā ar treneriem Aivaru Mālnieku un Kristu Cīruli pagājušajā nedēļā atradās Jūrmalā, 10.starptautiskajā džudo nometnē. Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti piedalījās septiņās treniņu dienās. Nometni apmeklēja džudisti no Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas - kopā bija 280 dalībnieki. Gandrīz visi dalībnieki ir stiprāko piecniekā Latvijā.
“Sportisti apguva jaunu tehniku. Daudz bija starptautisko cīņu, lai nostiprinātu tehniku, pierastu pie svešajiem pretiniekiem un gūtu labu psiholoģisko sagatavotību. Treniņu plāns bija sastādīts tā, lai treniņus vadītu dažādu valstu treneri, jo katrā valstī džudo skolās apmācības ir atšķirīgas. Treneru darbam iegūtas jaunas mācību metodes. Sportisti ieguva jaunus draugus un sacensību sparinga partnerus, treneri - jaunus kontaktus sadarbībai nākotnē,” par nometni stāsta K.Cīrule.
Tagad sportistiem nepieciešama atpūta, lai fiziski atjaunotos. No 13.augusta visiem sportistiem, kuri nodarbojas ar džudo Alūksnes sporta skolā, notiks sava nometne. Lai tā būtu interesantāka, pie mums ciemosies džudisti no Ādažiem un Siguldas. Treneri saka paldies Alūksnes novada pašvaldībai par atbalstu nometnēm.

Citu datumu laikraksti