Uzņēmēji meklēs sadarbības partnerus ārzemēs

Četri Alūksnes rajona uzņēmēji decembrī dosies uz Pilvu (Igaunija), lai piedalītos Uzņēmēju dienās “Kontakti” un meklētu jaunus sadarbības partnerus.

Četri Alūksnes rajona uzņēmēji decembrī dosies uz Pilvu (Igaunija), lai piedalītos Uzņēmēju dienās "Kontakti" un meklētu jaunus sadarbības partnerus.
Uz Pilvu 14.decembrī dosies SIA "Ozoli" (īpašnieks Andis Zariņš), SIA "Verners un Draugi" (īpašnieks Verners Kalējs), SIA "Kristīne" (īpašnieks Jurijs Popovičenko) un individuālais uzņēmums "Spēkrats" (īpašnieks Raivis Kronbergs). Tajās piedalīsies sabiedriskās organizācijas "Eiroreģions "Pleskava, Livonija"" uzņēmēji, kā arī Zviedrijas un Norvēģijas uzņēmumi. No Latvijas turp dosies desmit uzņēmēji, tostarp četri no Alūksnes rajona.
"Šo uzņēmējdienu specifika ir, ka uz tām uzņēmēji dodas tikai dibināt kontaktus un sadarbību, nevedot līdzi savus izstrādājumus, produktus. Tajās nevar vērot plašas izstādes kā Alūksnes Uzņēmēju dienās. "Kontaktos" uzņēmējam ir jāierodas pašam, lai pastāstītu par savu uzņēmējdarbību. Līdzi var ņemt informatīvus materiālus," saka Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe.
Pašlaik top katalogs, kurā būs atrodama informācija par visiem uzņēmējiem, kas "Kontaktos" piedalīsies. Katalogā katrs "Kontaktu" dalībnieks varēs izvēlēties uzņēmējus, ar kuriem tikties. Uzņēmēju dienās laiks ir sadalīts ik pa pusstundai, katrs uzņēmējs var tikties ar astoņiem līdz desmit citiem uzņēmējiem un pārrunāt iespējamo sadarbību.
G.Ļuļe uzskata, ka Alūksnes rajona uzņēmējiem tā būs laba iespēja meklēt sadarbības partnerus Eiroreģionā iesaistītajās valstīs Krievijā un Igaunijā, kā arī stāstīt par sevi zviedru un norvēģu firmām. Uzņēmēju dienas Pilvā notiek sabiedriskās organizācijas "Eiroreģions "Pleskava, Livonija"" projektā "Kontakti".

Citu datumu laikraksti

  • Desmit jaunieši saņem Latvijas pilsonību

    Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās.Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās Alūksnes rajona...

  • Vidusskolā būs integrētā nedēļa

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā projektā “Comenius” 1. līdz 4.klasei risināsies integrētā nedēļa “Pasaka par Zaļo karaļvalsti”.Ojāra Vācieša...

  • Pirmo reizi tiksies rajona dāmu klubiņi

    Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu klubiņiem būs kopīgs pasākums, ko rīkos Kolberģa dāmu klubiņš “Ciemos pie Benitas”.Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu...