Uzņēmums atkal piedalās Latvijas eksporta produktu konkursā

Kokogļu ražošanas kompānija SIA “KRK Vidzeme”, kas atrodas Zeltiņu pagastā, ir pieteikusies konkursam “Made in Latvia”, kurā nosaka veiksmīgākos Latvijas eksporta produktus.

Kokogļu ražošanas kompānija SIA "KRK Vidzeme", kas atrodas Zeltiņu pagastā, ir pieteikusies konkursam "Made in Latvia", kurā nosaka veiksmīgākos Latvijas eksporta produktus.
Konkursu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras birojs "EAN Latvija" (nacionālā svītrkodēšanas organizācija) šogad rīko jau septīto reizi. "Šogad pieteikušies 62 uzņēmumi ar vairāk nekā 200 produktiem. Laureātus paziņosim 17.martā, bet no 14. līdz 23.martam Tirdzniecības un rūpniecības kameras namā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 35, interesenti varēs aplūkot dalībnieku iesniegto produktu izstādi. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas preču eksportu un parādīt gan Latvijas, gan ārvalstu sabiedrībai, ka mēs veiksmīgi spējam ražot un eksportēt produktus," stāsta "EAN Latvija" ģenerālsekretāre Liene Šauriņa.
Viņa uzsver, ka pērn no 50 uzņēmumu 167 produktiem eksportspējīgākā produkta titulu ieguva arī SIA "KRK Vidzeme" no Zeltiņiem.
Konkursā "Made in Latvia" var piedalīties uzņēmumi, kuru ražotā vai fasētā produkcija tiek marķēta ar EAN(UCC sistēmas svītrkodu un 2004.gadā tirgota ārvalstu mazumtirdzniecības tīklos, tostarp arī Eiropas Savienībā. Vienīgais dalībnieku vērtēšanas kritērijs ir eksportētās produkcijas apjoms latos. Uzvarētāju noteikšanā pretendenti tiek dalīti pārtikas un nepārtikas produktu grupās, mazajos uzņēmumos (strādājošo skaits līdz 50) un lielajos uzņēmumos (strādājošo skaits virs 50).

Citu datumu laikraksti

  • Plāno atcelt ienākumu nodokļa maksāšanu

    Paredzams, ka meža īpašniekiem vairs nebūs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis par to īpašumā esošā meža pārdošanu izciršanai un darījumiem ar tajā...

  • Mācības pielāgos reālās dzīves prasībām

    Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā.Nākamajā mācību gadā būs izmaiņas pamatizglītības mācību saturā. Notiks pārmaiņas...

  • Nedēļas nogalē kļūs aukstāks

    Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra sola, ka nedēļas nogalē kļūs aukstāks. Gaisa temperatūra sestdienas un svētdienas naktī būs no...