Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzrāda labus rezultātus

Madonā, Smeceres silā, 5.martā tradicionālajā pulkvedim Oskaram Kalpakam veltītajā militarizētajā stafetē piedalījās apmēram 300 cilvēku.

Madonā, Smeceres silā, 5.martā tradicionālajā pulkvedim Oskaram Kalpakam veltītajā militarizētajā stafetē piedalījās apmēram 300 cilvēku.
Militarizēto formējumu grupā labākos rezultātus uzrādīja Policijas akadēmijas komanda, otrajā vietā palika Apes arodvidusskolas jaunieši, trešajā - Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona komanda.
Madonas sporta skolas darbiniece, sacensību sekretāre Daiga Vīksniņa informē, ka pavisam sacensībās piecās vērtēšanas grupās startēja 57 komandas - katrā pa pieciem cilvēkiem. Dalībnieki bija ne tikai no Madonas, bet arī no Alūksnes, Gulbenes, Cēsu, Limbažu un Rīgas rajona.
"Militarizētajā stafetē dalībniekiem bija jāpārvar dažādi šķēršļi, jādemonstrē veiklība. Bija arī jāslēpo, jāšauj, jāmet granāta un jānes cietušais nestuvēs," saka D.Vīksniņa.
Pirmo vietu savā vecuma grupā ieguva Vestienas pamatskolas meitenes un zēni, Vecpiebalgas lauksaimniecības reģionālās ģimnāzijas jaunietes un Ērgļu vidusskolas jaunieši. Otro vietu savā vecuma grupā ieguva Zemessardzes 25.Gulbenes bataljona meitenes.
Uzvarētāji saņēma ceļojošos kausus, diplomus, kā arī Madonas rajona padomes dāvātos kliņģerus. Sacensību laikā par siltu ēdienu un dzērienu gādāja lauku virtuve no Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona.
O.Kalpaka piemiņai veltītā militarizētā stafete Madonā notika desmito gadu pēc kārtas.

Citu datumu laikraksti