Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzrāda labus rezultātus biatlonā

Nedēļas nogalē sporta bāzē "Mežinieki" risinājās Latvijas atklātais valsts čempionāts biatlonā junioriem un jauniešiem sprintā un iedzīšanas sprintā, kurā Alūksnes sportisti uzrādīja labus rezultātus.

Nedēļas nogalē sporta bāzē "Mežinieki" risinājās Latvijas atklātais valsts čempionāts biatlonā junioriem un jauniešiem sprintā un iedzīšanas sprintā, kurā Alūksnes sportisti uzrādīja labus rezultātus.
Sacensību galvenais tiesnesis Vilnis Veļķeris norāda, ka pārsteigumu sagādāja trīs Latvijas valsts izlases biatlonisti – Jānis Pleikšnis, Kristaps Lībietis un Gints Rozenbergs, kas uzrādīja labus rezultātus. "Es vienmēr brīnos arī par Talsu biatlonistiem, kā viņi var tik labi sagatavoties sacensībām, jo Kurzemē sniegs ātri nokūst," saka V. Veļķeris.
10 kilometru sprintā A grupā starp junioriem ar rezultātu distancē 31 minūte un 12 sekundes 1.vietu ieguva alūksnietis J. Pleikšnis, 2.vietu – K. Lībietis ( rezultāts distancē 31 minūte un 34 sekundes), 3.vietu – G. Rozenbergs (31 minūte un 56 sekundes), bet 4.vietu – Oļegs Pidhačnijs ar rezultātu 33 minūtes un 26 sekundes.
A grupas jauniešiem 10 kilometru sprintā 1.vietu ieguva Dāvis Putnis, 2. - Ivars Lazdiņš, bet 3.vietu – talsinieks Kārlis Vanags.
Savukārt C grupas zēniem piecu kilometru sprintā ar rezultātu 20 minūtes un 31 sekunde ātrākais bija alūksnietis Aleksandrs Sverčkovs. Alūksnietis Maksims Stoļins šajā grupā guva 6.vietu, Oskars Muižnieks – 7.vietu, bet Juris Priede – 10.vietu.
B grupas jaunietēm piecu kilometru sprintā un 7,5 kilometru iedzīšanas sprintā vienīgā dalībniece bija alūksniete Baiba Šteinerte, kas sprintā uzrādīja rezultātu 26 minūtes un 24 sekundes, bet iedzīšanas sprintā – 29 minūtes un 24 sekundes. B grupas jauniešiem sprintā bija jāveic sešu kilometru distance. Te alūksnieši Atis Putnis guva 4.vietu, bet Arturs Švūksts – 7.vietu.
A grupā starp juniorēm un jaunietēm 7,5 kilometru sprintā godalgotas vietas guva cēsnieces, bet C grupā meitenēm četru kilometru sprintā 1.vietu ar rezultātu 22 minūtes un 48 sekundes izcīnīja Žanna Juškāne no Alūksnes.
Iedzīšanas sprintā 10 kilometru distancē starp B grupas jauniešiem otro labāko rezultātu (38 minūtes un 58 sekundes) uzrādīja alūksnietis Atis Putnis, bet sesto labāko – Arturs Švūksts. A grupas junioriem iedzīšanas sprintā bija jāveic 12,5 kilometru distance. Te ātrākie bija alūksnieši Jānis Pleikšnis, Kristaps Lībietis un Gints Rozenbergs, savukārt A grupas jauniešu konkurencē trešo labāko rezultātu uzrādīja Dāvis Putnis, Ivars Lazdiņš un Ingus Balodis, gūstot attiecīgi 3., 4.un 5.vietu.
Starp C grupas zēniem 1.vietu ieguva Aleksandrs Sverčkovs, 5.vietu – Maksims Stoļins, bet 8. – Oskars Muižnieks. Alūksniete Žanna Juškāne uzrādīja labāko rezultātu (26 minūtes un 52 sekundes) starp C grupas meitenēm sešu kilometru iedzīšanas sprintā un guva 1.vietu.
V. Veļķeris atzīst, ka sacensības vēroja arī Latvijas Biatlona asociācijas pārstāvji. "Jauki, ka Alūksnē ir iespējams rīkot valsts līmeņa sacensības tad, kad citviet Latvijā jau sniegs ir nokusis. Domāju, ka atbildīgajām amatpersonām vajadzētu pievērst lielāku uzmanību bāzes tālākajai attīstībai, lai nepienāktu brīdis, kad kādam biatlonistam pietrūkst mērķu, pa ko šaut, jo nebūs līdzekļu, lai tos iegādātos," saka V. Veļķeris.

Citu datumu laikraksti

 • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

  Atpūtas pasākumi. 15.martā pulksten 18.00 Gulbenes rajona Lizuma kultūras namā - atpūtas pasākums "Atver durvis uz pavasari".Atpūtas pasākumi ...

 • Uzzied, lai priecētu

  Kalateja. Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas mīl siltu un mitru gaisu. Puķei patīk gaiša vieta.Kalateja Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas...

 • Rit akcija Kailas pret karu

  Šonedēļ apmēram 35 jaunieši, galvenokārt meitenes, fotografējās kailas protestam pret Latvijas atbalstu uzbrūkošam karam Irākā.Šonedēļ apmēram 35...

 • Latvija man ir mīļa kā manas mājas

  Droši vien tie, kas nedzīvo savā etniskajā dzimtenē, daudz biežāk domā par to, vai viņiem ir svarīgi saglabāt piederību savai tautai.Droši vien tie,...

 • Policija informē

  Nozog transportlīdzekļus. Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi 90" markas automašīna.Nozog transportlīdzekļus Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi...

 • Piedalās sarīkojumu vadītāju konkursā

  2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds...