Uzvar Latvijas strādājošo sporta spēlēs

Volejbolisti: veido spēcīgu komandu. Alūksnes SIA “Ašukalns” komanda Latvijas Tautas sporta asociācijas rīkotajās strādājošo vasaras sporta spēlēs izcīnīja pirmo vietu volejbolā.

Volejbolisti: veido spēcīgu komandu.
Alūksnes SIA "Ašukalns" komanda Latvijas Tautas sporta asociācijas rīkotajās strādājošo vasaras sporta spēlēs izcīnīja pirmo vietu volejbolā. Tās bija XIII sporta spēles, bet alūksnieši tajās piedalījās pirmo reizi.
"Sacensības notiek dažādos sporta veidos, bet mūsu rajona strādājošos pārstāvēja vīriešu volejbola komanda. Volejbolā bija visvairāk dalībnieku - gandrīz 40 komandas. 16 vīriešu komandas sadalīja četrās apakšgrupās. Izlozē noteica, ka apakšgrupā "Ašukalnam" vajadzēja spēlēt ar SIA "Vecumnieki", akciju sabiedrības "Grindeks" un uzņēmuma "Rīgas ūdens" volejbolistiem," informē komandas spēlētājs Guntars Freijs.
Ar rezultātu 2:1 alūksnieši pieveica "Vecumnieku" spēlētājus, ar 2:0 - komandas "Rīgas ūdens" un "Grindeks". Ceturtdaļfinālā mūsu volejbolisti tikās ar Talsu komandu "Krams", ko uzvarēja ar 2:0. Pusfināla spēles rezultāts bija 2:1, pārspējot Skrundas volejbolistus. Finālā "Vidzemes energoceltnieku" uzvarēja ar 2:0, pārliecinoši iegūstot pirmo vietu un kausu. Paredzams, ka komanda piedalīsies arī ziemas sporta spēlēs.
Strādājošo sporta spēlēs nevar piedalīties valsts izlašu, augstākās līgas komandu vai ārzemju klubu dalībnieki. Sacensības ir paredzētas veselības nostiprināšanai, darba spēju atjaunošanai un darba kolektīvu saliedēšanai. Apmēram seši simti spēļu dalībnieku no dažādām Latvijas vietām nav maz, tomēr neizdodas sasniegt deviņdesmito gadu rekordu, kad sacentās trīs reizes vairāk strādājošo.

Citu datumu laikraksti

  • Mūsu bagātība ir daba un cilvēki

    Saulainā 18.augusta rītā Kolberģī pie pagasta pašvaldības ēkas pulcējās riteņbraucēji ar mugursomām plecos. Šis ir jau piektais gads, kad notiek...

  • Pieņem projektu pieteikumus

    Lauku atbalsta dienestā izsludināta atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas atsākšana Eiropas Lauksaimniecības virzības un garantiju fonda...

  • Itāļi grib sadarboties ar Alūksnes uzņēmējiem

    Alūksnes pilsētas domes vadība, tautsaimnieku biedrības “Alta” vadītājs Andis Krēsliņš un SIA “Lignos” direktors Ilmārs Kols nesen Alūksnē tikās ar...