Vāc ziedojumus Pakistānas zemestrīcē cietušajiem

Latvijas Sarkanais Krusts aicina Latvijas sabiedrību ziedot Pakistānā, Afganistānā un Indijā cietušo cilvēku glābšanai un rehabilitācijai, jo tur cietušajiem katastrofāli trūkst ūdens, segu, telšu un pārtikas.

Latvijas Sarkanais Krusts aicina Latvijas sabiedrību ziedot Pakistānā, Afganistānā un Indijā cietušo cilvēku glābšanai un rehabilitācijai, jo tur cietušajiem katastrofāli trūkst ūdens, segu, telšu un pārtikas.
Lai bojā gājušo skaits nepalielinātos vēl vairāk, palīdzība ir jāsniedz ātri, turklāt tuvojas ziema.
Kopš pirmdienas Latvijas iedzīvotāji var ziedot 1 latu, zvanot pa ziedojumu tālruni 9006885, kā arī veicot pārskaitījumu uz Latvijas Sarkanā Krusta kontu ar norādi "Pakistānas zemestrīce": Latvijas Sarkanais Krusts, Skolas iela 1, Rīga, LV-1010, reģ. nr. 40008002279, "NORD/LB Latvija", bankas kods: RIKOLV2X, konta numurs: LV87RIKO0002010021481.
Līdz šim ziedojumu tālrunis ir saņēmis 2150 zvanus, savukārt kontā ir ieskaitīti 120 lati. Latvijas Sarkanais Krusts saka paldies tiem, kas jau ir snieguši atbalstu, tomēr aicina sabiedrību turpināt sniegt savu palīdzību, jo Starptautiskā Sarkanā Krusta/Sarkanā Pusmēness federācijas dati liecina, ka 750 000 cietušajiem ir nepieciešama palīdzība.
Sarkanā Krusta un Pusmēness vienības Pakistānā un Indijā turpina meklēt zem gruvešiem cietušos, sniedz medicīnisko palīdzību, dala pārtiku un dzeramo ūdeni, segas, apģērbu un teltis. Savas vienības uz zemestrīcē cietušajām teritorijām ir nosūtījuši arī Norvēģijas, Austrijas, Vācijas, Šveices, Spānijas, Somijas, Japānas un Francijas Sarkanie Krusti.
Lai aicinātu cilvēkus atvērt savas sirdis, Latvijas Sarkanais Krusts ar Latvijas Nacionālās operas mākslinieci Evitu Zālīti 23.oktobrī Rīgas Doma baznīcā plāno rīkot labdarības koncertu - aizlūgumu "Pasaule manī".

Citu datumu laikraksti

  • Oktobris - zemliku mēnesis

    Šis ir laiks, kad, atstājot aiz sevis krāšņu lapu zeltu, dienu nomaina tumši violeta nakts, pilna mistikas, burvības un smeldzes.Šis ir laiks, kad,...

  • Zemes dienestā gatavojas reorganizācijai

    Līdz nākamā gada sākumam tiks pabeigta Valsts zemes dienesta reorganizācija, kas paredz mainīt zemes dienesta funkcijas un izveidot jaunu...

  • Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

    Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene,...