Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vadīs Alūksnes muzeju

Alūksnes muzeja direktora pienākumus uz laiku, līdz darbā atgriezīsies muzeja direktore Marita Oldere, kura šobrīd ir bērna kopšanas atvaļinājumā, veiks direktora vietnieks Uldis Jaunzems.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis “Alūksnes Ziņām” norāda, ka uz pašvaldības izsludināto muzeja direktora vakanci pēc Ilzes Lipstokas aiziešanas no šā amata pērn decembrī pieteicās pieci pretendenti - visi no Alūksnes un Apes novadiem. U.Jaunzema starp šiem pretendentiem nebija. 
“Izvērtējot pretendentu kandidatūras, secinājām - ja Alūksnes muzeja direktora amatā apstiprināsim cilvēku, kurš līdz šim nav bijis saistīts ar muzeju darbu, vajadzēs vairākus mēnešus, lai viņu ievadītu darbā. No šiem pieciem pretendentiem četriem šādas pieredzes nebija, vienam bija, bet šis pretendents neieradās uz vērtēšanu. Meklējām iespējas un runājām ar pašreizējo muzeja direktora pienākumu izpildītāju U.Jaunzemu, vai viņš būtu gatavs šos pienākumus uzņemties līdz brīdim, kad darbā atgriezīsies M.Oldere. U.Jaunzems piekrita. Kopš no muzeja direktores amata aizgāja I.Lipstoka, U.Jaunzems kā direktora vietnieks jau veica arī direktora pienākums,” stāsta A.Dukulis. ◆

Citu datumu laikraksti