Vai esat apmierināts ar savu darbavietu?

Māra Gaigaliete: Es strādāju deviņus gadus Ates muzejā par krājuma glabātāju un šobrīd esmu vadītāja vietas izpildītāja. Šis gan nav mans sirdsdarbs, bet es esmu apmierināta ar savu darbavietu.

Māra Gaigaliete:
Es strādāju deviņus gadus Ates muzejā par krājuma glabātāju un šobrīd esmu vadītāja vietas izpildītāja. Šis gan nav mans sirdsdarbs, bet es esmu apmierināta ar savu darbavietu. Manā gadījumā darbs ir pie mājas, labi un atsaucīgi kolēģi, patīkama atmosfēra. Tikai alga varētu būt lielāka.
- Sandra no Alūksnes:
Es esmu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigādes komandiera palīdze, un man savs darbs patīk. Es tikai gadu strādāju šajā darbavietā, un man tas, protams, vēl nav apnicis. Mani kolēģi arī ir ļoti draudzīgi. Darbs ir daudzveidīgs un neparedzams. Es varu saplānot savu darbadienu, bet reti kad izdodas izdarīt to, ko esmu saplānojusi. Mans darbs ir neatkarīgs no manas gribēšanas, ko es gribētu darīt vai ko man vajadzētu darīt. Man ir daudz dažādu pienākumu, piemēram, atskaišu rakstīšana, kuras prasa Rīgas priekšniecība.
- Vineta no Alūksnes:
Man savs darbs ļoti patīk. Darbavieta ir labi un gaumīgi iekārtota, kolēģi ir atsaucīgi, draudzīgi un izpalīdzīgi, un atmosfēra kā jau biznesa vidē – brīžiem saspringta, bet reizēm arī mierīga. Nav tā kā valsts iestādē. Es uzņēmumā SIA "MCD" strādāju jau ceturto gadu, un intereses par darba maiņu vismaz pašlaik man nav.
- Juris Iesalnieks no Alūksnes:
Esmu Alūksnes sporta skolas direktors, un strādāju šajā amatā jau desmito gadu. Man ļoti patīk savs darbs, kolēģi, un esmu apmierināts ar to, ko es daru. Man ir grūti pateikt, vai es kaut ko mainīšu, jo dzīve ir dzīve, un viss ir iespējams. Alga gan varētu būt lielāka.
- Imants no Alūksnes:
Man ļoti patīk savs darbs, esmu valdes priekšsēdētājs "Alūksnes energoceltniekā". Darbs ir ar cilvēkiem, un strādājošo uzņēmumā ir daudz. Darbu veicam trīs rajonos: Alūksnes, Gulbenes un Balvu. Visiem taču ir vajadzīga elektrība. Cenšamies arī uzlabot elektrības kvalitāti. Nav nekā labāka par to darbu, kādu veicu es!

Citu datumu laikraksti