Vandaļi vēl nav noskaidroti

Vēl joprojām nav noskaidrotas vainīgās personas, kas pirms vairāk nekā divām nedēļām izdemolēja Alūksnes Pilssalas tilta margas.

Vēl joprojām nav noskaidrotas vainīgās personas, kas pirms vairāk nekā divām nedēļām izdemolēja Alūksnes Pilssalas tilta margas.
Alūksnes rajona Policijas pārvaldes atbildīgais par sadarbību ar presi Gints Upenieks informē, ka pašlaik policijas darbinieki vēl neko nav noskaidrojuši un arī neviens aculiecinieks nav atsaucies.
"Pašlaik vēl tiek veikta ekspertīze, lai novērtētu tiltam radīto postījumu apmēru. Šī iemesla dēļ arī vēl nav ierosināta krimināllieta. Par to lems, kad būs zināms zaudējumu apmērs. Ekspertīze jāveic 30 dienu laikā," saka G.Upenieks.
"Alūksnes Ziņās" jau rakstījām, ka pirms vairāk nekā divām nedēļām vandaļi Pilssalas tilta galā virzienā no pilsētas centra uz Pilssalas estrādi abās pusēs izlauza margas.

Citu datumu laikraksti

  • Lems par finanšu sadali

    Alūksnes rajona padomes sēdē rīt lielākā daļa no 17 darba kārtības jautājumiem paredz lemt par finanšu sadali 2004.gadā, kā arī darba grupu izveidi...

  • Ir daudz paveikts pilsētas labiekārtošanā

    Pērn Alūksnē paveikti daudzi darbi pilsētas labiekārtošanā. Infrastruktūras veidošanā ieguldīts gandrīz miljons latu.Pērn Alūksnē paveikti daudzi...

  • Aicina pusdienot arī iedzīvotājus

    Alūksnes Valsts ģimnāzijas ēdnīcā un kafejnīcā par ēdināšanu rūpējas SIA “Unti”. Tā uzvarēja pagājušā gada nogalē rīkotajā konkursā, tāpēc var...