Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var iegādāties adventes vainagus

Trešo gadu SIA “Jaunrota” veikals “Rota” Alūksnes rajona iedzīvotājiem piedāvā iegādāties adventes vainagus un kompozīcijas, ko veidojušas floristes Sarmīte Birzgale un Gunta Ziņģe.

Trešo gadu SIA "Jaunrota" veikals "Rota" Alūksnes rajona iedzīvotājiem piedāvā iegādāties adventes vainagus un kompozīcijas, ko veidojušas floristes Sarmīte Birzgale un Gunta Ziņģe.
"Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, šoreiz izstāde nav tik plaša, jo floristēm bija daudz darba. Pircējiem piedāvājam apmēram 60 adventes vainagus," stāsta SIA "Jaunrota" direktors Jānis Korps.
Pēc trim mēnešiem apritēs 11 gadi, kopš uzņēmums dibināts. Pirmsākumos uzņēmuma ziedu veikalā strādāja veikala "Rota" vadītāja Valda Salne, J.Korps, vecākā pārdevēja, galvenā dāvanu saiņotāja Indra Siliņa un grāmatvede Irina Nikolašenkova. Tagad uzņēmumā bez šiem cilvēkiem strādā vēl četri - floristes Sarmīte Birzgale un Gunta Ziņģe, pārdevējas Ingrīda Lemeševska un Alla Vasiļjeva.
V.Salne uzskata, ka uzņēmējdarbībā viens no galvenajiem priekšnosacījumiem ir labs kolektīvs. "Man vienmēr ir laimējies strādāt kopā ar labiem cilvēkiem. Mūsu darbinieces ir strādīgas, laipnas pret pircējiem, centīgas un ar lielu atbildības izjūtu. Par to esam viņām pateicīgi. Manuprāt, šādām īpašībām ir jāpiemīt uzticamiem darbiniekiem," ir pārliecināta V. Salne.
Viņa atzīst, ka no pirmsākumiem tirdzniecības pamatnozare nav mainījusies - tie ir ziedi un dāvanas. "Pamazām paplašinājāmies un sākām tirgot traukus, rotaļlietas, kosmētiku, parfimēriju, elektropreces, juvelierizstrādājumus, dvieļus, segas un ādas izstrādājumus. Jānis ir pulksteņmeistars, tāpēc tirgojam arī laikrāžus. Pirms trim gadiem veikalu paplašinājām un atvērām 2.stāvu. Gribētos vēl plašākas telpas, jo preču ir daudz," stāsta V. Salne.
"Salīdzinājumā ar laiku, kad sākām tirgoties, preču piedāvājums tagad Latvijā ir ļoti liels. Mūsdienās cilvēku ir grūti ar kaut ko pārsteigt, tādēļ cenšamies preču klāstu dažādot. Bieži cilvēki nāk uz veikalu pirms došanās ciemos, tādēļ piedāvājam preces, lai var izvēlēties tīkamo dāvanu. Cenšamies atrast ko tādu, kā nav citos veikalos," atzīst J.Korps.
"Rotā" var iegādāties ziedus, kas audzēti Holandē un Latvijā. "Floristes cenšas izveidot ziedu pušķi vai bēru vainagu tieši tādu, kā pircējs vēlas. Viņām ir liela darba pieredze. Labs pārdevējs ir tas, kas pircējam "redz cauri" - ko viņš vēlas un par cik lielu summu. Pircēji tagad ir izvēlīgi. Jāatzīst, ka latviešiem ziedi ļoti patīk. Visvairāk cilvēki ziedus iegādājas Valentīna dienā, 8.martā, skolas izlaidumos un Mātes dienā. Jāteic, ka 8.martā ziedus tomēr pērk vairāk nekā Valentīna dienā. Patīkami, ka ziedus daudz iegādājas jaunieši," saka V.Salne.
"Sagaidot adventes laiku, vēlam, lai cilvēki domā tikai labas un gaišas domas, jo tad labais piepildīsies. No tā iegūsim gan mēs, gan pircēji," ir pārliecināts J.Korps.

Citu datumu laikraksti

 • Eiropas Savienība dod, nevis lūdz paņemt

  Līdz šā gada 31. decembrim ikvienam lauksaimniecībā izmantojamās zemes, kuras platība ir vismaz viens hektārs, apstrādātājam ir iespējams veikt...

 • Policija informē

  Sabojā dzērienu automātu. Alūksnē, Ezera ielā, sporta zālē sabojāts dzērienu automāts. Policijā iesniegums par to saņemts 25.novembrī.Sabojā dzērienu...

 • Policija meklē

  Alūksnes rajona policijas pārvalde meklē bez vēsts pazudušo Antonu Rengeli (personas kods 051052-12652), kurš pazudis 2003.gada 12.novembrī.Alūksnes...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  O.Vācieša jubileja. 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi.O.Vācieša jubileja - 29.novembrī...

 • Var iepazīties ar Tibetas mākslu

  Ārzemju mākslas muzejā Rīgā līdz nākamā gada 18.janvārim var aplūkot izstādi "Tibetas māksla Ķīnā".Ārzemju mākslas muzejā Rīgā līdz nākamā gada...

 • Latvijas rasols ir Ginesa rekordu grāmatā!

  "Lielāko rasolu, kura svars bija 3277 kg, savā 10 gadu jubilejā pagatavoja uzņēmums Spilva (Latvija) 2002. gada 1. septembrī starptautiskajā izstāžu...