Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var iesniegt projektus

Alūksnes pilsētas domes izsludinātais konkurss par bērnu vasaras nometnēm noslēgsies 30.aprīlī, savukārt Alūksnes rajonā pašlaik ir paredzēts rīkot četras nometnes.

Alūksnes pilsētas domes izsludinātais konkurss par bērnu vasaras nometnēm noslēgsies 30.aprīlī, savukārt Alūksnes rajonā pašlaik ir paredzēts rīkot četras nometnes.
"Iesniegtos projektus izvērtēs un maija vidū būs zināms, kādas nometnes paredzētas. Līdz 17.aprīlim domes kancelejā bija iesniegts tikai viens projekta pieteikums. Aicinām visus interesentus vēl to darīt. Pilsētas domes paredzētais līdzfinansējums nometņu organizēšanai šogad būs 3000 lati," norāda Alūksnes pilsētas domes kultūras, izglītības un sporta darba organizatore Iveta Meistere.
Alūksnes rajona nometņu koordinatore Iveta Žižmāre akcentē, ka vēl nav zināms, kuru nometņu norisi atbalstīs. "Iespējams, ka kāda pašvaldība nav informējusi par iespējamo nometni. Jaunlaicenes pagasta padome ir plānojusi nometni "Ar Nezinīti uz Mēnesi" bērniem no sešu līdz 11 gadu vecumam. Tā risināsies no 21. līdz 25.jūlijam," saka I.Žižmāre.
Gaujienas pagastā no 20. līdz 27.jūlijam paredzēta "Mūzikas skolas audzēkņu nometne". Tajā varēs piedalīties bērni vecumā no 10 līdz 15 gadiem vairākās mūzikas novirzienu grupās. Nometnes mērķis ir iepazīt komponista Jāzepa Vītola biogrāfiju un bērnu piedalīšanās Jāzepa Vītola dienās Gaujienā.
"Gaujienas ģimnāzijā plānota matemātiķu nometne "Cipariņš" 8.un 9.klases skolēniem. Tā notiks no 14. līdz 20.jūlijam. Malienas pamatskolā no 2. līdz 6.jūnijam ir iecere rīkot nometni "Maliena" bērniem deviņu līdz 14 gadu vecumā," atklāj I.Žižmāre.
I.Žižmāre uzskata, ka ir grūti organizēt nometni, ja tai nav paredzēts līdzfinansējums. "Latvijā nometnēs dalībniekiem nepieciešama apmēram 60 līdz 120 latu liela dalības maksa. Var saprast nometņu vadītājus, kādēļ nav vēlēšanās tās rīkot, jo bērniem un to vecākiem ir zema maksātspēja. Labi, ka Alūksnes pilsētas dome otro gadu rīko konkursu nometņu organizēšanai un piešķir līdzfinansējumu," viņa vērtē.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...