Var saņemt invalīda apliecību

Alūksnes rajona pansionātā “Alūksne” katra mēneša trešajā pirmdienā un trešdienā interesentus pieņem darba ekspertīzes ārstu komisija.

Alūksnes rajona pansionātā "Alūksne" katra mēneša trešajā pirmdienā un trešdienā interesentus pieņem darba ekspertīzes ārstu komisija.
"Pirmdienās no pulksten 10.00 ārstu komisija pieņem pieaugušos, bet trešdienās - bērnus. Pašlaik pieņemšanas vieta ir pansionātā, bet ārstu komisija ir izteikusi vēlmi pieņemšanas vietu mainīt. Viņi jau aplūkojuši telpas administratīvajā ēkā, tomēr vēl nav zināms, vai tās izmantos," stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste veselības aprūpes jautājumos Skaidrīte Zēmele.
Darba ekspertīzes ārstu komisija cilvēkiem izsniedz invaliditātes grupu apliecinošu dokumentu un pagarina jau esošo invalīda apliecību termiņu. Dodoties uz šo komisiju, cilvēkam līdzi jāņem ārsta nosūtījums, pase un invalīda apliecība, ja tāda jau iepriekš izsniegta.
"Pagājušajā gadā darba ekspertīzes ārstu komisija uz Alūksnes rajonu brauca vienreiz mēnesī - trešajā otrdienā, bet no šāgada janvāra - divas dienas mēnesī," saka S.Zēmele.

Citu datumu laikraksti